NOVI TALAS KORONE VEĆ KRAJEM LETA? Doktor Ivanuša: Nadam da ga neće biti u Srbiji - ovo treba da nastavimo da radimo
21. 05. 2021. u 15:43
U SRBIJI je epidemiološka situacija sve bolja, broj novozaraženih pao je ispod 500, a sve manje pacijenata je na bolničkom lečenju.
Povezane vesti

OČEVI ČUVAJU KARIJERU, A MAJKE DECU: Za 90 odsto roditelja ključni faktor promene posla je fleksibilnost radnog vremena
DOK su deca bila u uzrastu za vrtić, oko 70 odsto očeva je napredovalo na poslu, dok je to postiglo upola manje majki.
21. 05. 2021. u 10:30

DO VIDOVDANA SVAKI DRUGI REVAKCINISAN: U narednih 38 dana drugu dozu trebalo bi da primi još milion stanovnika
BROJ obolelih od kovida 19 i juče je dodatno opao, ali se sa 550 novoinficiranih za poslednja 24 sata, još nismo dovoljno primakli cilju - ispod 100 novoinficiranih dnevno. Zato je potrebna brža i masovnija imunizacija.
21. 05. 2021. u 06:40
Najnovije iz rubrike

PREMINULA MALA SIMEONA (9), ĆERKA SVEŠTENIKA KOJA JE UJEDINILA SRBIJU Građani tuguju: "Beskrajno smo zahvalni nebesima što smo je upoznali"
DEVOJČICA koja je svojom borbom ujedinila čitavu Srbiju, ćerka je sveštenika Marka Jokanovića.
08. 08. 2025. u 15:03

PAKAO NA BATROVCIMA, KOLONE KILOMETARSKE: Na ulaz u Hrvatsku čeka se tri sata
UPRAVA granične policije saopštila je danas da je na Graničnom prelazu Batrovci, na izlazu iz Srbije prema Hrvatskoj, evidentirano zadržavanje putničkih motornih vozila od 180 minuta, dok na ulazu u Srbiju vozila čekaju 45 minuta.
08. 08. 2025. u 14:14

REZULTATI KONTROLE PROTIV BRZIH VOZAČA: Otkriveno skoro 20.000 prekršaja za četiri dana
Pripadnici saobraćajne policije, tokom prva četiri dana sprovođenja međunarodne akcije pojačane kontrole saobraćaja, otkrili su 19.000 prekršaja prekoračenja brzine, od čega 2.200 u zonama pešačkih prelaza.
08. 08. 2025. u 13:39

NAVALA NA KINESKI, NA SRPSKOM NI TREĆINA OD PLANIRANIH MESTA: NA Filološkom fakultetu za pojedine grupe malo interesovanje
NA katedre za rumunski, albanski i ukrajinski jezik na Filološkom fakultetu u Beogradu nije se upisao - nijedan student. Fakultet je, kao i ranije, za ove studijske grupe odredio kvote, pa je na katedri za rumunski bilo sedam mesta, za albanski 10 i ukrajinski devet. Na poljski jezik upisao se - jedan akdemac i to na samofinansiranje, dok je 10 budžetskih mesta na ovom modulu ostalo prazno.
08. 08. 2025. u 13:32

SLETELA I RAKETA "AURORA": Studentski tim Mašinskog fakulteta "Beoavia" naprvio novu letelicu
POSLE OSE, SUP-a, KOS-a iz pogona Tima "Beoavia" sa Mašinskog fakulteta u Beogradu je sletela - Aurora. Ova dvostepena raketa, rezultat je višemesečnog projekta, istraživanja, testiranja i inženjerske posvećenosti tima sastavljenog od studenata različitih tehničkih fakulteta.
08. 08. 2025. u 13:20
Komentari (0)