DAČIĆ: Zakon o metrou biće usvojen do kraja maja
02. 05. 2021. u 23:53
ZAKON o metrou biće usvojen do kraja maja, najavio je večeras predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić.
Povezane vesti
"BLJESAK" JE BIO GENERALNA PROBA ZA "OLUJU": Dačić: - Hrgvatska bi trebalo da pokaže razumevanje za zločine prema Srbima
PREDSEDNIK Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je večeras da će odnosi Srbije i Hrvatske teško moći da napreduju sve dok se ne sagleda odgovornost za očigledno vođenje genocidne politike prema srpskom narodu i pozvao Hrvatsku da pokaže razumevanje prema zločinima protiv sprskog naroda.
02. 05. 2021. u 23:06
„ZA SNS NEMA TABU TEMA“ - Vučević o međustranačkom dijalogu: Spremni smo da prihvatimo dobre sugestije, kako bismo došli do najboljih rešenja
PREDSEDNIK Skupštine Srbije Ivica Dačić zakazao je za danas u 17 časova razgovor sa političkim strankama koje ne žele učešće predstavnika Evropskog parlamenta u međustranačkom dijalogu o izbornim uslovima, a potpredsednik SNS i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević potvrdio je, gostujući na TV Prva, da će i predsednik Srbije Aleksandar Vučić biti prisutan.
28. 04. 2021. u 09:56
SVETSKA BANKA ZADOVOLJNA: Sprovedene reforme odlična osnova za dobar privredni rast Srbije (VIDEO)
ZEMLjE Zapadnog Balkana, uključujući i Srbiju, očekuje povratak privrednog rasta ove godine, nakon najvećeg pada koji je pogodio svet zbog pandemije, navodi se u izveštaju Svetske banke.
28. 04. 2021. u 00:30
IVICA DAČIĆ: Vučić pokazuje da je državnik, a ne samo političar, njegovo učešće u međustranačkom dijalogu je izuzetno odgovorno
PREDSEDNIK Skupštine Srbije Ivica Dačić ocenio je danas da je najavom učešća u međustranačkom dijalogu 28. aprila u Narodnoj skupštini, predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom pokazao da je državnik, a ne samo političar.
24. 04. 2021. u 15:48
PREDSEDNIK SAOPŠTIO VAŽNU VEST: Definitivno je - ove godine privredni rast i više od šest odsto!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da država neretko uzima novac na finansijskom tržištu, ali da se najveći deo tog novca koristi za refinansiranje dugova prethodne vlasti i poručio da javni dug ove godine neće preći 60 odsto BDP-a, kao i da će privredni rast biti i više od šest odsto.
24. 04. 2021. u 14:16
Najnovije iz rubrike
VOZAČI, OPREZ! AMSS izdao važno upozorenje
NA POČETKU još jedne radne nedelje očekuje se promenljiv i pojačan intenzitet saobraćaja, pre svega u gradovima, navodi se u saopštenju AMSS.
29. 06. 2026. u 09:04
U SRBIJU STIŽU PLJUSKOVI I GRMLJAVINA: Posle paklenih vrućina sledi snažan obrt
IZA nas je vreo vikend, a temperatura je dostigla 37 stepeni. Toplotna kupola doneće Srbiji u naredna dva dana još vrelije vreme i vrhunac vrelog vremena.
29. 06. 2026. u 08:45
DANAS POČINJE ELEKTRONSKI UPIS UČENIKA U SREDNJE ŠKOLE: Evo i do kada će trajati
UPIS učenika u srednje škole elektronski, preko portala Moja srednja škola, počinje danas u 08.00 časova i trajaće do 2. jula u 15.00 časova.
29. 06. 2026. u 07:18
ČINIO JE ČUDA I DOBRA DELA: Danas se ovim rečima pomolite za zadravlje Svetom Tihonu
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas slave Svetog Tihona Amatunskog Čudotvorca.
29. 06. 2026. u 07:17
UPALJEN CRVENI METEOALARM: Da li je vaš grad u opasnoj zoni? Evo dokle će da traje pakleno vreme
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
29. 06. 2026. u 00:00
Komentari (2)