ZAKLJUČAK NA SEDNICI VLADE: Do septembra Srbija će imati još jednu kovid bolnicu
22. 04. 2021. u 16:41
VLADA Srbije donela je danas zaključak o početku izgradnje nove kovid bolnice u Novom Sadu, rekao je danas ministar finansija Siniša Mali i naveo da će najkasnije do 1. septembra ove godine Srbija dobiti novu, treću kovid bolnicu.
Pa šta će nam u septembru, kad smo već pobedili koronu?
Povezane vesti

KORONA ĆE NESTATI: Doktorka Ana Gligić objasnila kako će to da se dogodi
VIRUS KORONA će nestati kao što je nestala ebola, onog trenutka kad iscrpi sve mutacije i više ne može da utiče na čoveka, objasnila je virusolog dr Ana Gligić.
21. 04. 2021. u 18:34

KADA SE VRAĆAMO U NORMALAN ŽIVOT? Poznati virusolog o tome šta je potrebno za kolektivni imunitet
UKOLIKO u narednih nekoliko meseci uspemo da vakcinišemo više od četiri miliona građana, onda će nivo kolektivnog imuniteta biti dovoljan da se vratimo u normalan život, rekao je virusolog i mikrobiolog Veterinarskog instituta u Kraljevu Milanko Šekler.
21. 04. 2021. u 15:16

POTRESNA IZJAVA IVANE IZ UŽICA: Moj tata je dva puta imao koronu, prvi put je kinuo, drugi put je umro
TVIT jedne Ivane iz Užica za samo nekoliko sati privukao je veliku pažnju na domaćem Tviteru. Devojka je opisala tragičnu sudbinu svog oca koji je prvi put preležao kovid na nogama - da bi ga virus kada ga je dobio drugi put odveo u grob.
19. 04. 2021. u 21:15

5 MINUTA SA studentom medicine koji se u kovid bolnici bori za svaki život
UMESTO u studentskom amfiteatru, Vojin Čukuranović (25) provodi petu godinu studija medicine i u "crvenoj zoni" kovid bolnice u Kruševcu.
11. 04. 2021. u 20:06

POGLEDAJTE, OVDE ĆE SE GRADITI NOVA KOVID BOLNICA U SRBIJI: Kamen temeljac se postavlja kroz 14 dana (VIDEO)
NOVA kovid bolnica u Srbiji gradiće se u Novom Sadu tačnije na Mišeluku.
06. 04. 2021. u 16:09
Najnovije iz rubrike

VAŽNO ZA VOZAČE KOJI NAPUNE 70 GODINA: Važenje vozačke moglo da bude skraćeno, o tome konačno doneta odluka
EVROPSKA unija konačno je odlučila da reguliše pitanje starijih vozača i njihovo pravo da upravljaju automobilima.
03. 05. 2025. u 18:29

ČOVEK KOJI JE DIRIGOVAO AKADEMSKOM ZAJEDNICOM: Kritička reč Velibora Gligorića se našla u sudaru sa tradicojom i priznatim veličinama...
VOĐEN finom logikom, Timčenko u novom radu (iz 1997), posvećenom delu Slobodana Jovanovića, i tumačenju saradnje Bogdana Popovića i S. Jovanovića, u kontekstu našeg praćenja i ocene kritičarskog rada Velibora Gligorića, dolazi, još jednom, do zaključka veoma sličnog i bliskog zaključku Petra Džadžića u njegovoj spomenutoj studiji.
03. 05. 2025. u 18:00

PRAVI LETNJI VIKEND, A ONDA NAGLA PROMENA: Vremenska prognoza za subotu, 3. maj
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
03. 05. 2025. u 01:00

SUTRA IZGOVORITE SAMO OVU JEDNU REČENICU: Učinite dan lakšim, srcu i duši
POSTOJE dani kada ne tražimo mnogo, samo mir u duši i snagu da izdržimo sve što nam život nosi.
02. 05. 2025. u 21:39

AMSS: Nema zadržavanja na putničkim ni na teretnim terminalima graničnih prelaza
PREMA informacijama Uprave granične policije dobijenim u 17.15 časova, nema dužih zadržavanja na putničkim ni na teretnim terminalima naših graničnih prelaza, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
02. 05. 2025. u 18:34
Komentari (1)