Politika
PETKOVIĆ POVODOM HAPŠENJA NA GAZIMESTANU: Sram vas bilo, gospodo iz Brisela
28. 06. 2026. u 21:03
PROPAST BLOKADERA: Ima ih samo 3649 u Kraljevu, sa sve njihovim liderom Đokićem
28. 06. 2026. u 20:10
Tenis
KONAČNO JE USPEO: Davidovič Fokina iz šestog pokušaja osvojio prvu titulu u karijeri
27. 06. 2026. u 22:31
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
Fudbal
uživoPRENOS, JUŽNA AFRIKA-KANADA! Istorijski meč u Inglvudu! Bitka za osminu finala!
28. 06. 2026. u 22:06
SVE GORE OD GOREG! Duga pauza zbog teške povrede! Završio je sa Svetskim prvenstvom!
28. 06. 2026. u 19:30
Zoran
15.04.2021. 19:09
Podignite i vise kazne za voznju,pod opijatima,kao i agresivnu voznju,nemam kola,vozim motore,koji nemogu brze od 110,115 kilometa,,to su motori do 150 kubika,mislio sam i veci,da bih mogao da uzivam u voznju i putujem,to je prelep osecaj,ali toliko ima kola i bahati vozaca,losih,vozacu kola se ponasaju kao da smo nevidljivi i izlecu,seku put,kao da smo pokretne mete,pesaci iskacu ispred motora,putevi su od zakrpa,,a od registracija idu pare za puteve,verujem i te pare od kazni,ali kazne moraju da vaze za sve,ali mi smo svi korumpirani i zato nov put traje godinu dana,I sve dok ima ljudi iznad zakona,ali bas puno ih ima i puteve pravili kao staze za pesake,sve ce ostati isto,nemam ja nista od kazne kad me kola udare ubiju,ili Jos gore ostanem invalid,a kola udarila u rupu na putu i izgubila kontrolu,kome se pisu kazne zbog losih puteva,koji izazivaju saobracajku i gde idu pare za puteve,Jos se zaduzujemo i kreditima,samo ce neko vise zaradjivati,legalno ili mito,ostalo sve isto,pogledajte puteve u Hrvatskoj,Turska kaldrma je bolja,od nasih puteva sad,malo grbava,ali nema toliko naslaga fleka i rupa i niko nije kriv za to,svatam da se politikom svi bave iz licne koristi,ali toliko kola i zarada drzave od registracija i goriva,molim ministra za puteve,da se seti da ima i on rodbinu i prijatelje,koji nevoze Stupove,pravite puteve,kako pise u pravilima i zakonu i ovako nestajemo kao narod,,pustite neki dinar,nemojte samo zakrpu na zakrpu!