Politika
SVO BLOKADERSKO NASILJE NA JEDNOM MESTU! Najneposećeniji kamp trenutno ispred Skupštine
27. 06. 2026. u 12:11
(UŽIVO) SRBIJA JEDNA PORODICA: Roboti uvežbavaju "moravac", postavljene radionice za najmlađe (FOTO/VIDEO)
27. 06. 2026. u 00:19 >> 12:05
Tenis
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
Fudbal
SVI OSTALI U ŠOKU! Neverovatno, evo šta je Marselo Bjelsa uradio na Svetskom prvenstvu
27. 06. 2026. u 10:59
Zasto Samo Latinica
09.02.2021. 11:09
Браво!
Rawa
09.02.2021. 11:52
Браво. Ја који нисам са завршеном Полицијском академијом био довољно стручан да радим у МУП-у моја три сина биће добра да служе држави. Сетитесе колико су ветерани провели дана у парку.
dragaN
09.02.2021. 12:14
Nece moci. Iako podrzavam obavezan vojni rok, zbog rodne ravnopravnosti tuzicu drzavu koliko god da kosta. Moze obavezna vojska ali nece moci samo za mladice nego i za devojke. Ocete ravnopravnost - gledacete.
Dragan
09.02.2021. 13:42
A koja je gornja granica prijave za VS ?!
Korma
09.02.2021. 20:37
@Dragan - 30
037
09.02.2021. 20:49
@Dragan - Горња граница за добровољно служење војног рока је 30 година старости. Поздрав
Janko
10.02.2021. 01:18
@Dragan - Gornja granica je trideset godina a minimalna 19 pise na jajtu ministarsta odbrane
Lasko
09.02.2021. 16:48
Pored plate i radni staz da im se uplacuje.
Lazar
11.02.2021. 13:43
Za obavezni vojni rok jesam ali za te plate nisam... Dajte vi njima plate od 20000 do 30000 ali tek kad nama koji smo sluzili isplatite razliku u platama sad i tad jer je nasa mesecna plata iznosila od 800 do 1200 dinara mesecno...
Marko
11.02.2021. 19:34
Какве су ово глупе приче... Ако је вијска обавезна зашто онда плата радника у привреди, зар ни је доста да му радни стаж и осигурање иде за то време,једино ако се активира као Војник плаћеник онда је у склопу државе али не само 30000 Дин. Јер један радник у приватном предузећу има 30000дин. Тако да ја мислим да сви радници имају војничку плату. Ово желим да кажем јер је стварно тако!!