UVOĐENJE NOVIH RESTRIKTIVNIH MERA? Doktorka Kisić Tepavčević odgovorila na ovo pitanje
14. 07. 2020. u 16:12
ŠTO se tiče mera, nemamo ništa novo da kažemo – nošenje maski, pranje ruku i fizička distanca su ključni, poručila je danas zamenica direktora Insituta "Batut" Darija Kisić Tepavčević.
Povezane vesti
NAJNOVIJI KORONA PRESEK: 13 preminulih, 344 novozaraženih, na respiratorima 170 pacijenata
U POSLEDNjA 24 sata u Srbiji je od virusa korona obolelo 344 osoba.
14. 07. 2020. u 14:56
BRZINA HODA MOŽE DA UTIČE NA RAZVOJ KORONA VIRUSA: Starije i gojazne osobe u većem riziku od KOVIDA
BRZINA kojom čovek hoda može da utiče na razvoj teškog oblika covida-19, pokazuje novo istraživanje.
14. 07. 2020. u 15:26
VULIN: Kao što je predsednik Vučić naložio, KOVID bolnica će biti urađena u najkraćem mogućem roku (VIDEO)
MINISTAR odbrane Aleksandar Vulin obišao je danas radove na pripremi za izgradnju objekta za smeštaj i lečenje lica obolelih od infekcije Kovid-19 u Vojnom kompleksu "Zemun ekonomija" na Batajničkom drumu.
14. 07. 2020. u 15:24
UKUPNO 430 OBOLELIH: U Valjevu 21 novi slučaj obolelih od virusa korona
U VALjEVU je zabeležen još 21 novi slučaj korona virusa, te je ukupno 430 obolelih od KOVIDA 19 u gradu na Kolubari.
14. 07. 2020. u 14:29
U POSTELJI I TROGODIŠNJE DETE: U subotičkoj Opštoj bolnice sve više pacijenata zbog korone
U SUBOTIČKOJ Opštoj bolnici na Odeljenju za infektivne bolesti u utorak se lečilo 38 pacijenata, među kojima je i trogodišnje dete pod sumnjom na infekciju korona virusom.
14. 07. 2020. u 14:10
Najnovije iz rubrike
U SOMBORU ODRŽANO POETSKO VEČE: Kulturni događaj se odvijao u okviru manifestacije 'Budi mi prijatelj – prihvati razlike'
U SOMBORU je održano Poetsko veče, kulturni događaj koji je okupio književne stvaraoce i ljubitelje pisane reči sa ciljem promocije inkluzije, druženja i međusobnog razumevanja.
28. 06. 2026. u 17:20
KO JE ZAPRAVO KOSOVKA DEVOJKA? Bila je plemenita beogradska lepotica
SVI su se divili ovoj heroini!
28. 06. 2026. u 16:25
"DANAS STOJIMO NA TEMELJIMA KOJE NISMO SAMI POSTAVILI" Patrijarh Porfirije: Hram Svetoga Save duhovno središte našega naroda
Patrijarh srpski Porfirije izjavio je danas, nakon potpisivanja Ugovora o obezbeđivanju finansijskih sredstava za završne radove na Hramu Svetog Save, da Crkva prima podršku države sa velikom blagodarnošću i istakao da je Hram Svetoga Save duhovno središte našeg naroda.
28. 06. 2026. u 07:43
VIDOVDAN SE SMATRA PRAZNIKOM NAD PRAZNICIMA: Veruje se da se na današnji dan beleži sudbina, jedna stvar posebno bitna za žene
VIDOVDAN se u narodnoj tradiciji smatra praznikom nad praznicima, ne samo zbog istorijskog značaja, već i zbog sloja dubokih verovanja koja su kroz vekove oblikovala njegovo duhovno značenje.
28. 06. 2026. u 07:35
KOJA BILJKA SE BERE VEČE UOČI VIDOVDANA? Veruje se da leči, koristi se 28. juna rano ujutru! Evo šta se dešava tačno u ponoć
POŠTO je Vidovdan praznik sabranosti, istorijskog sećanja i dostojanstva, već uoči praznika u domovima se izbegava velika galama, glasna muzika i teški poljski radovi. Narod se priprema za sutrašnji odlazak u crkvu i paljenje sveća kosovskim junacima i svim postradalim precima.
27. 06. 2026. u 20:42
maniks
14.07.2020. 17:06
Dr. Kisic je ,, pik ,, kriznog staba, .tacka.
Ognjen
14.07.2020. 18:14
Ако је ситуација озбиљна онда крените да дезинфикујете улице. Јел' имамо ми цистерне за прање улица, јел' имамо ми јединице АБХО? Хајде мало то истерајте на улице. Дајте људима да бесплатно сипају та средства за дезинфекцију. То је било на почетку епидемије када је била блажа, а нема сада када је стање горе, како то? Немојте само да терет падне на здравствене раднике. Да се и остале службе активирају и то под хитно!
Srdjan
14.07.2020. 19:34
Znaci kad je bilo blaze imalo smisla za policiski cas a sad kad mladi umiru nema potrebe, HALO BRE sta pricate to sad 10 x gora situacija aman bre
Dokle više
15.07.2020. 08:41
Doneli ste odluku da bazeni mogu da rade a PIO fond je zatvoren za rad sa strankama. Znači, brčkanje je potrebnije nego podnošenje zahteva za penzije. WTF?
sovasovica
21.07.2020. 19:12
Ovo je takva sramota .... prvo ljudi kriju da su bolesni, drugo 99% ljudi ne nosi masku preko nosa u autobusima je tuga bozija... i onda kad ovoliko bolestine ima svi mogu da se svrckaju i prenose, broj bolesnih svaki dan raste? policijski cas treba da se uvede jer ovo nema smisla.. inat i ogranicenost naroda - nece mene...