KAMIONI na Batrovcima, graničnom prelazu sa Hrvatskom, čekaju dva sata, dok na prelazu kod Šida sa istom državom čekaju 90 minuta, ukazuju informacije Uprave granične policije u 17.15 časova. JP "Putevi Srbije" u saopštenju dodaje i da na prelazu Preševo sa Severnom Makedonijom putnička vozila na ulazu čekaju 50 minuta, a na izlazu oko 30 minuta.
SUTRA se navršavaju dve godine od tragičnih događaja u Banjskoj na Kosovu i Metohiji gde su svoje živote za odbranu srpskog naroda herojski položili Stefan Nedeljković, Bojan Mijailović i Igor Milenković.
PROSVETNI i zdravstveni radnici u novembru će dobiti deblje koverte, jer će im oktobarska plata biti uvećana za pet odsto, a to znači da će im na račun biti uplaćeno pet do osam hiljada dinara više.
PROFESOR harmonike u niškoj Muzičkoj školi Predrag Jovanović dobio je jedno od najvećih priznanja u svojoj bogatoj karijeri - proglašen je za najboljeg prosvetnog radnika u regionu i kao finalista konkursa "Prosvetitelj" predstavljaće Srbiju na prestižnom svetskom takmičenju Global Teacher Prize, koje će se 2026. godine održati u Dubaiju.
Komentari (0)