Politika
MIRKOVIĆ OŠTRO O IZVEŠTAJU SAVETA EVROPE: Dokument je pun lažnih informacija
23. 06. 2026. u 20:25
SRPSKA ZVER M-84 GRMELA PASULJANSKIM LIVADAMA: Brutalna vežba Vojske Srbije posmatrače ostavila bez daha (FOTO)
23. 06. 2026. u 20:13 >> 20:13
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
PRIČA KOJA NEMA KRAJ! Tijago Silva se ponovo vratio u klub u kojem je ponikao
23. 06. 2026. u 21:41
uživoPRENOS, ENGLESKA - GANA: Kejn i društvo igraju za prvo mesto u grupi!
23. 06. 2026. u 21:03
FUDBAL JE ZA SVE UZRASTE! Baka oduševila ceo svet na Mundijalu - i to zbog Mesija (FOTO)
23. 06. 2026. u 19:56
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
23. 06. 2026. u 16:05
Zoran
04.04.2025. 14:25
Blokade treba već jednom da se završe i deca da krenu u škole.
Sanja
04.04.2025. 14:29
Škole se polako vraćaju u normalu.
Jovan
04.04.2025. 14:30
Deca moraju da idu u školu i da uče, od toga im zavisi budućnost.
Sanja
04.04.2025. 14:34
Nastava je jako važna za decu i đaci moraju što pre da joj se vrate.
Sanja
04.04.2025. 14:36
Koliko kog se đaci protivili, nastava mora da se održava.
Zoran
04.04.2025. 14:37
Učenici još uvek nisu svesni koliko su škola i obrazovanje važni.
Jovan
04.04.2025. 14:41
Sve škole bi trebale da krenu normalno sa radom.
Jovan
04.04.2025. 14:44
Smena direktorke ne dolazi u obzir.
Dejan
04.04.2025. 14:45
Treba da se vrate deca u škole
Dejan
04.04.2025. 14:46
Deca treba da idu u školu
Maja
04.04.2025. 16:22
Ne razumem zašto žele da smene direktorku koja želi da ih vrati u školu.
Ana
04.04.2025. 16:23
U školu mora da se ide!
Tamara
04.04.2025. 20:05
Škole se polako vraćaju u normalu.
123
04.04.2025. 20:43
Већина се враћа својим школским обавезама
zika
04.04.2025. 21:27
hvala bogu da deca shvataju koji je put ka boljem sutra
Mica
04.04.2025. 21:30
Učenicima je krajnje vreme da se školska godina nastavi.
Slavica
04.04.2025. 22:13
Dolaze pameti.
Sveto
04.04.2025. 22:56
Konačno su se dozvali pameti.
Mila
04.04.2025. 22:57
Tako je,deci je mesto u klupama.
Samir
04.04.2025. 22:57
Ovo im je dobra odluka.
Mare
04.04.2025. 22:58
Konačno će deca biti u klupama.
Luna
04.04.2025. 22:59
Decu ne treba uvlačiti u politiku.
Jana
04.04.2025. 23:01
I deca su pametnija od rukovodstva škole.
Nina
04.04.2025. 23:01
Nije opozicija uspela baš svakog da obmane.
Ivan
04.04.2025. 23:02
I deci je prekrdašilo.
Nikola
04.04.2025. 23:02
Ludilu mora doći kraj.