PROGLAŠENA TRODNEVNA ŽALOST NA TERITORIJI AP VOJVODINE: Nova odluka vlasti povodom tragedije u Novom Sadu
NA teritoriji AP Vojvodine proglašena je trodnevna žalost zbog nesreće na Železničkoj stanici u Novom Sadu, saopštila je danas Pokrajinska vlada.

Foto: Lj. P.
Prema odluci Pokrajinske vlade, na teritoriji Autonomne pokrajine Vojvodine proglašava se Dan žalosti 2, 3. i 4. novembra, zbog teške nesreće koja se dogodila juče urušavanjem nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, navodi se u saopštenju.
Prema poslednjim zvaničnim podacima, četrnaestoro ljudi je juče poginulo, a troje je povređeno u nesreći izazvanoj urušavanjem nadstrešnice na staroj zgradi Železničke stanice u Novom Sadu.
Vlada Srbije proglasila je 2. novembar za Dan žalosti zbog ove tragedije, dok je u Novom Sadu proglašena trodnevna žalost. I u Republici Srpskoj i Distriktu Brčko danas je Dan žalosti zbog nesreće u Novom Sadu.
BONUS VIDEO: "BIO SAM IZA KIOSKA KADA SE SRUŠILO, POGLEDAJTE RUKE": Svedočenje meštanina
Preporučujemo

IDENTIFIKOVANO 13 NASTRADALIH U NESEĆI U NOVOM SADU: Još se ne zna ko je jedna osoba
02. 11. 2024. u 10:25

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)