U SUBOTU malo do umereno oblačno i uglavnom suvo uz ređu pojavu pljuskova, pretežno u planinskom delu regiona, vetar uglavnom slab,a dnevni maksimum od +16 do +23 stepena Celzijusa, piše Marko Čubrilo u novoj vremenskoj prognozi za Srbiju.
Povezane vesti

I DANAS ĆE DA PLJUŠTI, NE ODLAŽITE KIŠOBRANE: Evo kad su moguće naznake proleća (FOTO)
RHMZ najavio je da će nam i danas trebati kišobrani
02. 04. 2025. u 07:21

PRVI MAJ OKUPAN SUNCEM, EVO GDE ĆE BITI KIŠE: Vremenska prognoza za četvrtak, 1. maj
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
01. 05. 2025. u 01:00

NAJNOVIJA PROGNOZA RHMZ: Toplo i sunčano vreme, ovog datuma veliki preokret
TOKOM današnjeg dana dolazhilo je do smene oblaka i sunca, ali je dominiralo pretežno sunčano vreme. Do kraja dana u većem delu zemlje očekuje se pretežno vedro sa slabim do umerenim jugoistočnim vetrom.
28. 04. 2025. u 20:14

OPET KRATKOTRAJNI PLJUSKOVI SA GRMLJAVINOM: Od sledeće nedelje stabilizacija vremena
Ujutro i pre podne mestimično niska oblačnost, a tokom dana promenljivo, pa će biti i sunčanih perioda, najavio je Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RMHZ)
27. 04. 2025. u 07:38

DVA SRPSKA GRADA NA UDARU NEVREMENA: Oblaci s juga tutnje direktno sa Dunava (MAPA)
SNAŽAN grmljavinski sistem sa zapada Srbije, pred kraj dana premeštao se preko Kolubarskog okruga, Podrinja i Mačve i zahvatio je i Srem.
25. 04. 2025. u 20:31
Najnovije iz rubrike

POGLEDAJTE KAKO IZGLEDA AVALA ZA PRVI MAJ: Neverovatni prizori - roštilj, smeh i pogled s visine (FOTO/VIDEO)
ZA Prvi maj, mnogi Beograđani biraju Avalu kao savršeno mesto za proslavu Praznika rada.
01. 05. 2025. u 17:48

SASTANCI SU KORPORATIVNI TRENUTAK ISTINE: Goran Vučetić iz Mozzart - a održao novo predavanje u Srpskoj asocijaciji menadžera
PREDAVANjE o upravljanju konfliktima na sastancima ispunilo salu do poslednjeg mesta.
01. 05. 2025. u 16:00

NE MOŽETE DA ZASPITE? JEDAN JEDNOSTAVAN TRIK ĆE VAM PREKRATITI NOĆ
Noći bez sna više nisu problem – već prilika za nešto mnogo više!
01. 05. 2025. u 14:00

ŽENA OTROVANA AMONIJAKOM U TEŠKOM STANJU: Lekari joj se bore za život
LEKARI Urgentnog centra Univerzitetskog kliničkog centra Kragujevac bore se za život starije žene koja se otrovala amonijakom u nesrećnom događaju u kome su juče od trovanja amonijakom iz septičke jame stradala četiri muškarca u Jokića kraju nadomak Topole, od kojih su tri iz jedne porodice.
01. 05. 2025. u 12:13

VAŽAN APEL MUP-A: Za volan sedajte samo trezni
MUP je, povodom praznika, apelovao na građane da za volan sedaju samo trezni.
01. 05. 2025. u 11:25
Komentari (0)