ZA VIKEND STIŽE ZAHLAĐENJE: Prodor hladnog fronta donosi kišu sa grmljavinama - evo kada će se vratiti letnji dani
01. 09. 2023. u 17:40
DANAŠNjI dan doneće smenu sunčanih i oblačnih intervala, a posle podne u jugozapadnim predelima može biti i lokalnih pljuskova sa grmljavinom. Maksimalna temperatura biće od 26 do 30°C, u Beogradu do 28°C.
Povezane vesti
OVOG DATUMA VELIKA PROMENA VREMENA: Meterolog Todorović otkriva kakva zima je pred nama
U SEVERNIM i centralnim predelima Srbije, u dolinama, nizijama i kotlinama u nedelju maglovito i hladno, uz rosulju i sipeće padavine.
14. 12. 2025. u 08:03
BIĆE SNAŽNIH PLJUSKOVA SA GRMLJAVINOM: Detaljna vremenska prognoza
U TOKU večeri u većem delu Srbije očekuje se umerena kiša, a na zapadu Metohije i jugozapadu Srbije biće snažnih pljuskova sa grmljavinom. U brdsko-planinskim predelima zapadne i jugozapadne Srbije padaće sneg.
18. 11. 2025. u 20:01
PRED NAMA SU SNEG, KOŠAVA I LEDENI DANI: Stižu zimski dani
U SRBIJI u nedelju oblačno i hladno sa slabom kišom, susnežicom i slabim snegom.
01. 02. 2026. u 07:01
ZIMA SE VRAĆA U PUNOJ SNAZI: Vremenska prognoza za nedelju, 1. februar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
01. 02. 2026. u 00:00
(RADARSKE MAPE) LEDENI OBRUČ STEŽE SRBIJU Sneg počinje da veje i u Beogradu: Ali to nije kraj, udar tek sledi
VEĆ prvog dana februara sneg će provejavati u Srbiji, najavio je meteorolog Ivan Ristić, a potvrđuju i radarski snimci.
31. 01. 2026. u 21:00
Najnovije iz rubrike
CIKLON SVE BLIŽI SRBIJI: Evo kada stiže kiša i gde će padati sneg
U OVOM času sve više jača veoma jak ciklon iznad Đenovskog zaliva. Vrednost pritiska opašće na veoma niskih 980 mb, što je retkost za ciklone na Mediteranu.
05. 02. 2026. u 19:40
KIŠA, MAGLA I JAKI VETROVI: Oglasio se RHMZ
TOKOM večeri i noći u Srbiji će biti umereno do potpuno oblačno, a u većem delu zemlje zadržaće se suvo vreme.
05. 02. 2026. u 18:51
BOGA SE NE BOJE, VLAST IH ŠTITI, A MI TIHO TRPIMO: Reporteri "Novosti" u Gojbulji kod Vučitrna, gde su Albanci pustili krave u srpsko groblje
KAKO da pričamo i da se žalimo kada motre na svaki naš korak. Napravili su kuće na ulazu, i po obodima sela, i sve posmatraju. Eto, kada udaraju na mrtve i nisu im sveti ni pokojnici, šta mi da očekujemo. Jednostavno, Boga se ne boje, znaju da ih vlasti štite, a naši životi svode se na tiho trpljenje i strah.
05. 02. 2026. u 17:37
RUS BRANIO SRBE OD 18. GODINE: Viktor ratovao u Bosni, na KiM, oženio Srpkinju, a njegov kraj bio je TUŽAN
RUS Viktor Mališev je, kao momak jedva zakoračio u punoletstvo, moskovske ulice zamenio ratištima u BiH i na Kosovu i Metohiji. Prošao je put koji mnogi ne prođu za ceo život, dokazujući da za istinsko junaštvo nisu potrebne godine, već čista duša i nepokolebljiva vera u pravdu.
05. 02. 2026. u 17:32
ISTORISKI DODATAK CARSKA RUSIJA I OBNOVA SRPSKE DRŽAVE: Karađorđe i ustaničke starešine u očima ruske diplomatije
OD decembra 1804. godine Rusija već uveliko tretira Karađorđa kao nespornog vođu ustaničkog pokreta Srba u Beogradskom pašaluku, a zvanični Peterburg novčanu pomoć ustanicima, radi podrške njihovoj daljoj borbi protiv Turaka, tajno šalje isključivo „Černom Žoržu“.
05. 02. 2026. u 16:43
Komentari (0)