VEOMA VISOKE TEMPERATURE I VREMENSKE NEPOGODE: RHMZ upozorava - evo kakvo je vreme danas, i kada nas čeka pogoršanje
18. 07. 2023. u 07:27
PROGNOZIRANI dnevni maksimumi temperature za danas su od 33 do 37 stepeni Celzijusa, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).
Povezane vesti
Vremenska prognoza za ponedeljak, 4. maj: Prelep prolećni dan, evo kada stiže promena
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
04. 05. 2026. u 00:00
Šok obrt vremena! Ledeno jutro, pa nagli skok na 21°C – evo šta nas čeka u subotu!
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
02. 05. 2026. u 00:00
Vremenski šok za 1. maj: Ujutru mraz i sneg, pa nagli preokret!
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
01. 05. 2026. u 00:00
Kraj aprila donosi nagle promene, evo kada stižu: Vremenska prognoza za ponedeljak, 27. april
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
27. 04. 2026. u 00:00
Iskoristite pravi prolećni dan, evo kada stižu promene: Vremenska prognoza za nedelju, 26. april
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
26. 04. 2026. u 00:00
Najnovije iz rubrike
POSLE NEVREMENA PRETI NOVA OPASNOST: MUP upozorio sve vozače
MUP upozorava vozače na opasnosti nakon nevremena da izbegavaju poplavljena mesta i oborene dalekovode.
02. 07. 2026. u 10:21
VOZAČI OPREZ: Nestabilno vreme menja uslove vožnje, kamioni čekaju na izlazu iz Srbije
PREMA podacima JP ''Putevi Srbije'', na naplatnim stanicama na auto-putevima u Republici Srbiji nema zadržavanja vozila, saopšteno je jutros iz AMSS.
02. 07. 2026. u 09:40
STIGLO RASHLAĐENJE, A VI NIKAD GORE? Stručnjaci objasnili šta se dešava u telu tokom naglih promena vremena
POSLE nekoliko dana nesnosnih vrućina konačno stižu oblaci, kiša i pad temperature. Mnogi tada očekuju olakšanje, ali umesto toga bude se sa glavoboljom, osećajem malaksalosti, bolovima u zglobovima ili vrtoglavicom. Ako vam se to često dešava, niste jedini.
02. 07. 2026. u 09:39
STIŽE POTOP, OVI PREDELI SU NA UDARU PLJUSKOVA: Temperatura u Srbiji pala ispod 30
POČETAK ove sedmice doneo je Srbiji vrhunac toplotnog talasa, ali i obaranje junskih rekorda. Temperatura u Beogradu dostigla je 39 stepeni, širom Vojvodine 40, a najvrelije bilo je u Subotici i Kikindi sa 41°C, što su najviše ikada temperature u junu otkad se vrše merenja.
02. 07. 2026. u 09:38
POČELO IZDAVANJE NOVOG PASOŠA: Koje su novine i koliko će koštati izrada?
IZMENA dizajna srpskog pasoša, na koje se čekalo više od 15 godina, donose novu boju – takozvanu burgundi, sa prilagođenim grbom usklađenim sa državnim simbolima. Osim korica, svaka od 32 stranice pasoša imaće drugačiji dizajn.
02. 07. 2026. u 08:44
Komentari (1)