CRNOGORSKI državljanin D. V. (55) uhapšen je u Valjevu zbog krađe cigareta u jednoj seoskoj prodavnici.
Povezane vesti
DEVOJKA UKRALA VIŠE OD 70.000 EVRA OD 70-GODIŠNJAKA: Partneru kupila vozilo, sebi luksuznu odeću
CRNOGORSKA policija uhapsila je dvadesetšestogodišnjakinju iz Plava, inicijala R. Đ., zbog sumnje da je iz kuće sedamdesetogodišnjeg muškarca ukrala više od 70.000 evra, 1.100 dolara i 300 švajcarskih franaka, a zatim deo novca potrošila na luksuzne stvari i automobil.
22. 02. 2026. u 17:59
Najnovije iz rubrike
NASTAO OD ISUSOVIH SUZA: Ovaj cvet obavezno unesite u kuću na Blagovesti, evo i zašto
U našem narodu postoji mnogo verovanja i običaja koji se vezuju za Blagovesti...
07. 04. 2026. u 08:31
PLANIRATE NA PUT U GRČKU AUTOMOBILOM? Ovo su nova pravila za TAG uređaje koja morate znati
PUTOVANjE automobilom u Grčku za mnoge je već godinama najlepši način odlaska na more.
07. 04. 2026. u 08:23
MUP NAJAVIO POJAČANE KONTROLE OD 9. DO 12. APRILA: Na meti brzina, alkohol i pojasevi
PREMA poslednjim podacima, u prethodnom danu na putevima u Srbiji zabeležene su čak 93 saobraćajne nezgode, u kojima su povređena 32 lica.
07. 04. 2026. u 08:01
OVO SU NERADNI DANI ZA VASKRS: Možete imati pravi predah od obaveza, planirajte mudro
GRAĐANE Srbije ove nedelje očekuje prvi veći predah od početka godine jer vaskršnji praznici donose četiri uzastopna neradna dana,uz mogućnost da se uz malo planiranja odmor dodatno produži.
07. 04. 2026. u 07:23
MRAZ ĆE OKOVATI SRBIJU, A OVDE ĆE PASTI I SNEG NA VASKRS: RHMZ objavio šokantnu prognozu, posle 25 stepeni stiže drastična promena vremena
METEOROLOZI najavljuju zahlađenje u drugoj polovini sedmice i kišu i sneg na Vaskrs
07. 04. 2026. u 07:19
Komentari (0)