PREDSEDNIK Aleksandar Vučić otvorio je 10. Međunarodni sajam naoružanja i vojne opreme „Partner 2021" na Beogradskom sajmu.
Važno je da razvijamo našu odbrambenu sigurnost da ne bismo bili ugrožavani
Na danasnjem sajmu naoruzanja nase fabrike imaju sta da pokazu i cime da se pohvale.
Medjunarodni sajam naoruzanja je samo dokaz da Srbija ima dobre inzinjere i da ulazemo u napredak vojne industrije.
Ulaganje u odbranu je ulaganje u mir.
Ovo je pravi spektakl za ljubitelje vojne opreme i oruzja, a imace itekako sta i da vide. Kapa dole za novo vozilo srpske vojske "Lazanski".
Lazanski je bio vrsni poznavalac naoružanja. Dobro je što ga nismo zaboravili, po njemu je dobilo ime jedno naše vojno vozilo. Svaka čast!
Prava država nije država ako nema svoju vojsku i ne ulaže u istu, a ovaj sajam samo pokazuje koliko Srbija ulaže u sebe.
Velika cast je da budemo domacini ovakvog dogadjaja.
Danas imamo sta da ponudimo i to je zapravo rezultat posvecenosti ali i odgovorne politike drzave
Ovaj dogadjaj je prilika da pokazemo sa cime raspolazemo i ono sto je najbitnije,vazno je sacuvati mir i stabilnost,jer on je osnov svega
Srbija je poslednjih godina ojacala svoju vojsku, obezbedila novo naoruzanje.
Dobro opremljena i osposobljena vojska je jedan od stubova bezbednosti svakog društva.
Vojno-tehnička industrija ima dosta toga da predstavi javnosti.
Ovaj sajam sluzi da se predstavi potencijalnim kupcima sve ono sto nasa namenska industrija proizvodi.
Vidi se da je predsednik ponosan na sve ljude koji su ucestovali u organizaciji sajmaa..
Povezane vesti
SINIŠA VIDOVIĆ O OPOZICIJI U SRBIJI I RS: Kako su krenuli, ne bi čudilo ni Vučićeve komšije da napadaju
ZAMENIK predsednika Ujedinjene Srpske Siniša Vidović naveo je sličnosti opozicije u Srbiji i Republici Srpskoj.
11. 10. 2021. u 15:54
VUČIĆ SE SASTAO SA BIN FARHANOM: Predsednik Srbije razgovarao sa šefom saudijske diplomatije (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić i ministar spoljnih poslova Kraljevine Saudijske Arabije Faisal bin Farhan sastali su se danas na marginama Samita posvećenog obeležavanju 60. godišnjice Pokreta nesvrstanih zemalja na Beogradskom sajmu
11. 10. 2021. u 15:34
BRISEL I VAŠINGTON ODUVALI KURTIJA: Priština bezuspešno tražila od zapadnih sila da osude Srbiju zbog dizanja aviona na svojoj teritoriji
POSLE neuspelog pokušaja da slanjem specijalaca ROSU preuzme kontrolu nad severom KiM, premijer privremenih institucija u Prištini Aljbin Kurti doživeo je još jedan hladan tuš.
11. 10. 2021. u 14:23
PREDSEDNIK VUČIĆ PODELIO SNIMAK: Uveren sam da je svet dijaloga, kompromisa i mira i dalje moguć i dostižan
OVO je izuzetna i retka prilika da razgovaramo o svim pitanjima od zajedničkog interesa, licem u lice, kao i o budućnosti koju želimo zajedno da izgradimo - napisao je predsednik na svom Instagram profilu.
11. 10. 2021. u 12:10
VUČIĆ URUČIO ORDEN PREDSEDNIKU GANE: Ogromno hvala na stavu po pitanju teritorijalnog integriteta Republike Srbije (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Gane Nana Ado Dankva Akufo-Adoom, koji boravi u dvodnevnoj poseti Srbije.
11. 10. 2021. u 12:03 >> 13:41
Najnovije iz rubrike
(RADARSKI SNIMCI) BEOGRAD NA UDAR VREMENSKIH NEPOGODA: Pogledajte kako će se hladne mase stapati u jednu i gde će padati 48 sati (FOTO)
VEČERAS u 19 časova na jugu Srbije počeo je da pada kiša, pokazuju radarski snimci na sajtu Vreme radar, ali to je samo uvod u ono što nas obeležiti narednih 48 sati! Tokom noći padavine će se postepeno širiti na ostale delove zemlje, ponegde će prelaziti i u sneg, a u četvrtak ujutru probudićemo se u pravom zimskom okruženju - okovani snegom!
23. 12. 2025. u 20:08
SITUACIJA U MENJČNICAMA SE PROMENILA: Oglasili se iz NBS
NAKON blagovremenih i odlučnih mera i aktivnosti koje je Narodna banka Srbije sprovela kako bi očuvala stabilnost menjačkog tržišta, tražnja stranih valuta i ukupna situacija na menjačkom tržištu ulaze u fazu potpune normalizacije.
23. 12. 2025. u 19:29
DOBRE VESTI ZA SVE ZAPOSLENE: Vlada preporučila neradan Badnji dan – evo kako možete da spojite celu sedmicu odmora
SUTRA 24. decembra se obeležava Badnji dan prema Gregorijanskom kalendaru. Vlada Srbije preporučila je poslodavcima da Badnji dan – 24. decembra 2025. po gregorijanskom kalendaru i 6. januara 2026. po julijanskom kalendaru bude neradan za vernike.
23. 12. 2025. u 18:02
OBLACI JURE PREMA SRBIJI: Košava će imati olujne udare od 80 km/h - evo kada stižu kiša i sneg (MAPE)
DANAŠNjI dan doneo je Srbiji potpuno vedro i vrlo ugodno vreme. U ovom času sve više jača ciklon sa centralnog Mediterana, a u sklopu njega i oblaci su sve bliži našem području i već su stigli do oblasti Jadrana.
23. 12. 2025. u 16:50
ADMIRALBET DONIRAO UNIFORME ZAVODU ZA URGENTNU MEDICINU U KRAGUJEVCU
ADMIRALBET je donirao ukupno 190 uniformi Zavodu za urgentnu medicinu u Kragujevcu, čime je dodatno osnažena jedna od ključnih zdravstvenih ustanova u centralnoj Srbiji.
23. 12. 2025. u 16:00
Komentari (18)