VOZAČI OPREZ: Pre putovanja, proverite ovo na automobilu - Svi zanemaruju jednu sitnicu, a ona je ključna
18. 07. 2021. u 00:23
SEZONA godišnjih odmora je u jeku, na putevima je pojačan saobraćaj, a kao i svake godine, i ovog leta se veliki broj ljudi odlučuje na prevoz u spopstvenoj „režiji“.
Povezane vesti
DEVOJČICA (12) SPASILA ŽIVOT TURISTI U GRČKOJ: Onesvestio se i potonuo, mala heroina odmah pritrčala u pomoć
LETOVANjE u Grčkoj moglo je jednom turisti da se pretvori u jezivu tragediju pošto je tokom plivanja na Kasandri izgubio svest u vodi i počeo da se davi.
15. 07. 2021. u 18:33
Najnovije iz rubrike
SRBIN NA ČELU HRVATSKOG SABORA: Svetozar Pribićević je od početka bio značajan faktor političkog života
SVETOZAR Pribićević, rođen 26. oktobra 1875, jedan je od istaknutijih političara koje su Srbi imali u Hrvatskoj.
26. 03. 2026. u 18:00
SRBIJA NA UDARU PLJUSKOVA SA GRMLJAVINOM, A PONEGDE I SNEG Hitno se oglasio RHMZ: Ovi delovi zemlje prvi na udaru (FOTO)
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod oglasio se na svom zvaničnom sajtu najnovijim upozorenjem.
26. 03. 2026. u 17:49
SUSRETI SA PENZIONERIMA: Mesto poverenja i razumevanja (FOTO)
U PROTEKLIH meseca dana Republički fond PIO i Savez penzionera Srbije ugostili su na tribinama širom zemlje više od 3.200 penzionera. Danas je u Bajinoj Bašti organizovan 15. takav susret.
26. 03. 2026. u 16:47
"ČITAV OLUJNI FRONT IDE KA NAMA, KRITIČNA NAREDNA 72 SATA": Hitno se oglasio Štab za vanredne situacije, Beograd u pripavnosti
GRADSKI štab za vanredne situacije stavio je sva preduzeća i sekretarijate Grada Beograda u stanje pripravnosti i pojačanog dežurstva zbog najavljenih obilnih padavina.
26. 03. 2026. u 15:43
RHMZ SE HITNO OGLASIO: Izdao važno upozorenje za Beograd, sledi potop
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) upravo se oglasio najnovijim, hitnim upozorenjem za područje Beograda, najavljujući da će u narednim danima u glavnom gradu pasti ogromna količina kiše!
26. 03. 2026. u 12:23
Komentari (0)