DRAMA NA NEBU IZNAD BEOGRADA: Avion sa 80 turista iz Belgije hitno sleteo na aerodrom ''Nikola Tesla''

Avion Nemačke turističke organizacije TUI sa 80 putnika vanredno je sleteo na beogradski aerodrom.

ДРАМА НА НЕБУ ИЗНАД БЕОГРАДА: Авион са 80 туриста из Белгије хитно слетео на аеродром Никола Тесла

Foto: Tanjug/AP

Kako pišu mediji, avion koji je leteo od Santorinija do Brisela je vanredno sleteo na aerodrom "Nikola Tesla" zbog kvara i curenja goriva.

Kako se vidi na sajtu Flightradar, problem na avionu se pojavio dok je leteo iznad Tuzle, te je odmah napravio skretanje i krenuo ka najbližem aerodromu što je bio beogradski.

Letelica sa 80 putnika je napravila krug iznad Šapca, a onda je sleteo na aerodrom u Beogradu.

(Piink)

Uskoro opširnije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

OSVEŽENJE, ADRENALIN I PORODIČNA ZABAVA: Vodič kroz najbolje akva-parkove u Srbiji ovog leta!