Politika
SVAĐA OKO FOTELJE: Verbalni okršaj blokadera u emisiji kod Olje Bećković (VIDEO)
22. 06. 2026. u 14:10
Tenis
ZVEREV PROŠAO DRAMU TOKOM MEČA: Osećao sam se užasno, dao sam sebi previše insulina
21. 06. 2026. u 09:23
Fudbal
VTA LISTA: Arina Sabalenka čuva prvo mesto, Lola Radivojević napredovala
22. 06. 2026. u 12:54
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
ATP LISTA: Janik Siner i dalje ubedljivo prvi, Novak Đoković se nije "pomerao"
22. 06. 2026. u 10:29
Dragan
05.10.2022. 19:33
Tačno!
Nenad
05.10.2022. 20:19
Postoji li ijedan primer da su ikada bili jednaki?
Bravo bravo
05.10.2022. 20:57
Bravo! Konačno normalan tekst o truloj zajednici u koju gradzaneri posto poto hoće!
Mija
05.10.2022. 21:35
Ne može ta nazovi UE biti ujedinjena a u isto vreme držati glavu kaubojima u guzicu i sljepo slijediti njihove upute. Pre bi se reklo da su se bivši kolonisti ujedinili da bi i dalje pljačkali Evropski sirotinju i to legalno bez konzekvence. To je bliže istini a vidi se iz svemira,takva Evropa nikome ne treba.!!!
Walter Pravicek
09.10.2022. 08:21
Mi Slovenci od EU imamo samo bolje trgovine iz raznih stranih zapadnih,severnih i istočnih država,te veči izbor,konkurencija cijena robe a i kvalitet.Politika jest bez diktata Amera nezamisljiva,te bez Engleza takođe.Sada več jesmo kao neki protektorat za razne NATO rampe za rakete NATO protiv Rusije.Jer bez Amera bio bi svet bez rata,Zato BUNA ORBANA,POLJAKA,a i bivšeg komunista Janše,ali to je bio trik,da je Janša za svoju TV i revije dobivao novac od Orbana,dakle Ruske pare.A janša mrzi Putina i Rusiju.Sada posle Janševeg poraza na izborima ništa više.Gotova ljubav.Ono o Šengenskoj granici jest opet trik,da su naši ljudi a i vojnici davali na granico sa Hrvatskom specialno bodljikavu žicu,koju je uvozila firma sa JEDNIM(1)zaposlenim,te se taj dečko obogatio.Sada se skida,je ko hoče,taj če i to preči.Englezi otišli iz EU,jer hoče biti sluge Amerima-BIJELE RASE- i svim onima koje su nekada oni hteli za svoje sluge u Americi,pa bežali iz te zemlje!Jedino od Engleske ima ceo svet njihov jezik za sporazumevanje,pa i ako dođe Slovenac u Beograd priča Engleski umesto tečno srbski.ili svoj materni jezik.Budale!A danapnji vođe EU u Briselu su bez mozga.Zabraniti,odgoditi,razturati ugovor sa Rusima,a posle reče:Rusi su krivi.Kao,da je narod bilo koje države EU blesav.Na čisto!