PRIJAVA ZA NADRILEKARSTVO: Pružao medicinske usluge u salonima u Podgorici - bez dozvole i stručne spreme
PODGORIČKA policija je preduzimajući aktivnosti iz svoje nadležnosti Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici podnela krivičnu prijavu protiv E.S. (31).
Foto UP
- On je, kako se sumnja, bez dozvole za obavljenje zdravstvenih usluga i bez odgovarajuće stručne spreme, u kozmetičkim salonima u Podgorici pružao medicinske usluge – aplikacije filera i botoksa, mezoniti i druge procedure, a koje po zakonima naše države mogu da pružaju samo sertifikovani lekari opšte medicine i doktori stomatologije - saopštila je Uprava policije Crne Gore.
Preporučujemo
DILOVAO KOKAIN, PRETIO POLICIJI: Policija u Bijelom Polju uhapsila muškarca (57)
13. 05. 2021. u 17:23
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (0)