ČETIRI SATA BORBE SA VATROM: U požaru izgorela kuća porodice Zejak iz Lijeske
PRIPADNICI Službe zaštite i spašavanja lokalizovali su sinoć požar koji je izbio u kući porodice Zejak u mestu Lijeska.
Foto: M.S.
U požaru nije bilo povređenih, a pričinjena je velika materijalna šteta.
"Na lice mjesta upućene su tri ekipe vatrogasaca sa tri vozila, koje su dolaskom zatekle požarom zahvaćeni dio stambenog objekta - krovnu konstrukciju. Nakon više od četiri sata borbe, požar je lokalizovan", saopšteno je iz Službe zaštite i spašavanja.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KNEŽEVIĆ OŠTRO O PROSLAVI OTCEPLjENjA CRNE GORE: Na prijemu ukupno 350 godina robije
21. 05. 2026. u 18:18
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
Šaban otkrio istinu o vezi sa Cecom - 2 sata potom je ubijen! Ona pričala zašto ga je ostavila
DEJAN Marjanović Šaban je pre 32 godine u jednom intervjuu otkrio istinu o njegovoj vezi sa pevačicom Svetlanom Cecom Ražnatović. Dva sata kasnije je ubijen.
20. 05. 2026. u 20:45
Komentari (0)