NESTALA VALENTINA (12) IZ PODGORICE! Jutros krenula u prodavnicu, od tada joj se gubi svaki trag - porodica moli za pomoć

В. К. - М. С.

23. 03. 2021. u 17:41

VALENTINA Bogavac (12) nestala je jutros oko 8.20 sati u podgoričkom naselju Zabjelo, gde je i viđena poslednji put, nakon što je iz stana izašla da kupi hleb.

НЕСТАЛА ВАЛЕНТИНА (12) ИЗ ПОДГОРИЦЕ! Јутрос кренула у продавницу, од тада јој се губи сваки траг - породица моли за помоћ

Foto: Facebook

Valentina je visoka oko 160 cm, punije građe, smeđe duge kose, smeđih očiju, a u trenutku nestanka na sebi je imala plave farmerke, crvenu jaknu, i crne krznene čizmice na nogama.

Nestanak je prijavljen policiji, nakon što se devojčica nije vratila kući, a nije ni stigla do prodavnice u koju je pošla. Njena majka inspektorima je rekla da je obišla sve Valentinine drugarice, ali da nigde nije dolazila.

Porodica moli sve koji znaju bilo što o Valentini da jave najbližoj policijskoj stanici ili na broj telefona 067 418 903.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

RUSE ODUŠEVILA VEST IZ SRBIJE: Videli ovo - i slave na sav glas