ULIČNA PRODAJA MARIHUANE: U Bijelom Polju uhapšene tri osobe
ZBOG ulične prodaje narkotika, policija je u Bijelom Polju uhapsila tri osobe.

Ilustracija policija Foto AP
Postupajući po naredbi Višeg suda u Bijelom Polju pretresom vikendice u mestu Majstorovina u Bijelom Polju koju koristi R.Đ. (24) gde je pronađeno 80 grama marihuane. Posle toga on je uhapšen, kao i njegovi sugrađani Č.M. (24) i K.Đ. (27) zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
Kod njih je pronađena manja količina opojne droge marihuana i droge spid.
Č.M. i K.Đ. su, kako ukazuju dokazi do kojih je došla bjelopoljska kriminalistička policija, u prethodnom perioduvršili takozvanu uličnu prodaju marihuane.
Preporučujemo

ĐALOVIĆA PEĆINA OČARAĆE TURISTE: Ulaganje u prirodnu atrakciju kod Bijelog Polja
07. 02. 2021. u 09:34

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)