POPLAVE U CRNOJ GORI: Izlila se reka Bojana, kuće uz obalu pod vodom (FOTO)
REKA Bojana izlila se danas i poplavila više objekata koji su uz obalu. Usled obilnih padavina, raste nivo Skadarskog jezera, ispuštanja voda iz Hidroelektrana u Albaniji, pa je nivo reke znatno porastao.
Foto: B. Dabić
Putevi na Adi Bojani su pod vodom. Kako "Novosti" saznaju od ljudi koji na Bojani imaju restorane, ili vikendice, do mnogih objekata se ne može prići automobilom.
- Stanje podseća na poplave iz 2010.godine. Reka je ogromna. Sreća pa je kiša stala i nadamo se da će nivo Bojane početi da opada - saznaju "Novosti" od meštana.
Preporučujemo
ZEMLjOTRES POGODIO CRNU GORU: Epicentar 30 kilometara od Nikšića - osetio se i u Bosni
11. 02. 2021. u 15:36
POPLAVE OKO SKADARSKOG JEZERA: Voda ušla u podrume, put Vladimir-Ostros oštećen
11. 02. 2021. u 14:20
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)