ZAHTEV MILANA KNEŽEVIĆA NAKON SKANDALA NA SUĐENJU: Odmah smeniti čelne ljude pravosuđa i policija!
JEDAN od lidera DF Milan Knežević zatražio je danas da se odmah smene čelni ljudi u pravosuđu i policiji.

Foto V. K.
Knežević je to zatražio nakon što je na suđenju u Apelacionom sudu prezentovano da su Vesna Medenica i troje sudija imali 2016. komunikaciju sa inkriminisanom serijom telefonskih brojeva koji počinju sa 447.
Naime, Specijalno dravno tužilaštvo tvrdilo da je Medenica navodno 2016. godine imala telefonski poziv sa broja 447, koji je trajao dve sekunde, te da su to bili pozivi agenata, a to je, inače, jedan od razloga zbog kojeg su Knežević i Andrija Mandić osuđeni na po pet godina u slučaju "državni udar".
- Kontakti Medenice i troje sudija se nalaze u spisima predmeta koje je dostavilo Specijalno tužilaštvo, što znači da i oni moraju biti procesuirani - rekao je Knežević, preneo je podgorički portal "Borba".
Preporučujemo

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"POČIVAJ U MIRU": Cukić neutešan - oprostio se od istaknutog muzičara
DOMAĆA muzička scena ostala je bez Predraga Bate Jakovljevića, istaknutog bubnjara i člana nekoliko značajnih domaćih bendova.
20. 09. 2025. u 20:02
Komentari (0)