UHAPŠEN BJELOPOLJAC U SUTOMORU: Drogu za prodaju krio u ženskom neseseru
ULIČNOG dilera droge uhapsila je policija u Sutomoru, nakon što je u vozilu koje je koristio pronađena marihuana i dve digitalne vage za precizno merenje.

Ilustracija Foto: Uprava policije
-Preduzimajući mere i radnje u cilju sprečavanja ulične prodaje opojnih droga barska policija je u Sutomoru, postupajući po naredbi sudije za istragu Višeg suda u Podgorici, izvršila pretres stana koji koristi Z.T. u Sutomoru. Tokom pregleda njegovog vozila pronađeno je pvc pakovanje sa sadržajem opojne droge marihuana mase 26,4 grama.
Policija je sprovela kriminalističku istragu. Osnovano se sumnja da je Z.T. imao nameru da ovu opojnu drogu stavi u dalji promet na teritoriji Bara.
Preporučujemo

HAPŠENjE NARKODILERA: Zaplenjeni narkotici, određen pritvor od 30 dana
10. 08. 2020. u 09:20

ZAPLENA DROGE U BIJELjINI: Uočio policajca pa pokušao da baci sumnjivu materiju
05. 08. 2020. u 10:51

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)