NAJVEĆI PORAZ DPS U ISTORIJI: Interventne jedinice ispred zgrade Opštine Budva
DPS doživela je najveći poraz u istoriji u Budvi, kazao je funkcioner GP URA Zoran Mikić.

Foto: Koalicija Crno na bijelo
Dva policijska kombija sa pripadnicima interventne jedinice parkirala su se oko 20 sati ispred zgrade Opštine Budva.
U kompleksu administrativnog centra Budve nalaze se kancelarije gotovo svih političkih partija, a simpatizeri Demokrata već se skupljaju.
(Vijesti.me)
Preporučujemo

OGLASIO SE ORBAN: Izdao veliko upozorenje zbog Irana
MAĐARSKI premijer Viktor Orban upozorio je da bi, u slučaju da se Iran raspadne zbog trenutnog rata, region mogao da postane neupravljiv i van kontrole, što bi imalo ozbiljne globalne posledice.
20. 06. 2025. u 10:34

ŽESTOKA PRETNjA TRAMPU IZ MOĆNE DRŽAVE: Ako se SAD uključe u rat, napašćemo vas
MOĆNA šiitska milicija iz Iraka, Kataib Hezbolah, koja ima podršku Irana, zapretila je napadima na američke vojne baze širom Bliskog istoka ukoliko se administracija Donalda Trampa odluči da interveniše u eventualnom sukobu između Izraela i Irana.
20. 06. 2025. u 09:27

CECINA KUMA ZVERSKI UBIJENA U SAČEKUŠI: Izrešetali je iz heklera sa prigušivačem - mladi život ugašen u cik zore
SVETLANA Ceca Ražnatović i Željko Ražnatović Arkan upoznali su se 11. oktobra 1993. godine na proslavi dana Srpske dobrovoljačke garde u Erdutu, a već 19. februara 1995. godine izgovorili su sudbonosno "Da" pred prijateljima i porodicom.
20. 06. 2025. u 15:23
Komentari (0)