REPRESIJA DIKTATORSKE CRNE GORE: Za učesnike auto-litija preko 300 prekršajnih prijava
ČAK 319 osoba je prekršajno procesuirano zbog počinjenih prekršaja prilikom organizovanih kretanja kolona vozila u auto litijama.

Foto: V. V.
Njih 18 krivično će odgovarati zbog kršenja mera NKT, saopšteno je na Tviter nalogu Uprave policije.
Navedeno je i da su kršene odredbe Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima i Zakona o javnom redu i miru.
Policija je podnela zahtev za pokretanje prekršajnog postupka protiv 71 osobe zbog isticanja zastave druge države, dok je deset vozila oduzeto radi daljih provera.
Preporučujemo

U KOLONAMA STOTINE AUTOMOBILA: Auto litije u Bijelom Polju i Mojkovcu (FOTO/VIDEO)
26. 07. 2020. u 21:48

SASLUŠAN SVEŠTENIK DRAGAN MITROVIĆ: Optužen da nije postupao po zdravstvenim propisima
16. 07. 2020. u 15:16

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

BRIŽIT DOKAZUJE DA JE ŽENSKO Prvi put u javnosti! Dokazi i VIZUELNI, fotografije iz trudnoće: "Zaista uznemirujuće..."
"ZAISTA je uznemirujuće pomisliti da morate da se izložite na ovakav način i dokazujete nešto što bi trebalo da bude očigledno."
21. 09. 2025. u 13:40
Komentari (0)