DEČAK (12) UBODEN NOŽEM U GRUDI: Užas u Bijelom Polju, jeziv zločin izvršio - maloletnik
DEČAK iz Bijelog Polja, star 12 godina, teško je danas povređen u još jednom teškom incidentu, koji se zbio oko 16 sati u blizini dvorišta Osnovne škole "Pavle Žižić" u prigradskom naselju Njegnjevo.

Foto: M. S.
Njemu je ubodom noža u grudi teške telesne povrede opasne po život, naneo dve godine stariji dečak.
Zbog težine povreda povređeni dečak je posle lekarske intervencije u Opštoj bolnici u Bijelom Polju, ukazane medicinske pomoći hitno transportovan u KCCG u Podgorici.
Preporučujemo

GUBIO JE SVEST, UŠIVALI MU GLAVU I USNU: Dečaka pretukla grupa maloletnika u Belegišu
28. 10. 2023. u 14:07

VRŠNjAČKO NASILjE U HRVATSKOJ: Dva maloletnika pretukla trećeg u centru grada
26. 10. 2023. u 11:05

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)