ZAVRŠENO TAKMIČENJE U LEŽANJU POSLE 50 DANA: Lidija i Filip izdržali najduže - on na kraju ispao džentlmen
TAKMIČENjE u ležanju u selu Brezna, kod Plužina u Crnoj Gori, završeno je posle 50 dana.

Foto: Printskrin/ Jutjub/ MediaBiro
Do finala su dogurali Filip iz Mojkovca i Lidija iz Nikšića, a Filip je rešio da pobedu u izležavanju prepusti Lidiji.
Lidija Marković (23) je osvojila 1.000 evra, a njeni roditelji su dolazili svakog dana i nudili joj 1.000 evra samo da ustane. Ipak, ona je imala svoj motiv za pobedu na takmičenju u ležanju.
Lidija je kozmetičarka iz Nikšića.
- Došla sam da uživam, da se odmorim. Trudim se da pobedim - rekla je ona ranije.
BONUS VIDEO: "UŽIVAMO KAD NASMEJEMO LjUDE": "Novosti" u živopisnom naselju Srema, jedinstvenog imena
Preporučujemo

OVA MAJKA JE POSEBNA: Razlog su njena deca, a evo i zašto (VIDEO)
ONI su Ilija, Jovana i Vasilije Hadži-Purić, polaznici Centra za talente "Nikola Tesla".
10. 09. 2025. u 12:13 >> 20:43

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

U JEKU DAČINOG RAZVODA: Oglasila se Nataša Bekvalac
ĆERKA pevačice Nataše Bekvalac i bivšeg vaterpoliste Danila Ikodinovića, Hana Ikodinović, nedavno je napustila Srbiju i sa majkom otišla u Madrid, gde će se školovati.
16. 09. 2025. u 19:27
Komentari (0)