POSLUJU SA MINUSOM: Alarmantno stanje u nikšićkoj Železari
TEK pola godine od novog početka nikšićke Železare, u fabrici koju je kupila EPCG stanje je alarmantno.
V.K.
Kompanija u kontinuitetu posluje s minusom, broj radnika raste, a od planiranog biznis plana malo šta je ostvareno.
Novi Odbor direktora, s Maksimom Vučinićem na čelu, zastoj objašnjava nezavršenim tenderima za nabavku dodatne opreme, a šansu vidi u pokretanju proizvodnje čelika.
U novom bordu kompanije čije rupe zasad uspešno krpi majka firma, EPCG, rešenje vide u povratku na primarnu proizvodnju čelika. Samostalno ili sa strateškim patnerom, zavisno od tumačenja državne pomoći međunarodnih i domaćih regulativa.
Preporučujemo
PRIJAVA PUT DO SANKCIJA Učenici srednje škole u Tuzima gađali profesorku
08. 09. 2023. u 21:00
MILU SMETA ISTINA: Traži zabranu filma "Crna Gora međa istine i laži"
19. 08. 2023. u 18:27
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)