GNEVNI GRAĐANI U CG: Nastavljene blokade puteva u okolini Rožaja
U ROŽAJAMA se nastavlja sa dvosatnim blokadama magistralnog puta Rožaje-Špiljani, čiji završetak rekonstrukcije, u dužini od dvadesetak kilometara, kasni 14 meseci, a počela je i blokada regionalnog puta Zeleni-Vuča u znak protesta.
milutin sekulović
Građani Rožaja gnevni ponašanjem izvođača radova kompanije "Štrabag" obratili su se predsedniku Vlade Dritanu Abazoviću, zahtevajući od njega da utiče na rešavanje ovog problema, jer, izvesno je, uprkos silnim obećanjima ministra kapitalnih investicija Ervina Ibrahimovićaa, inače rođenog Rožajca, radovi neće biti završeni ni do kraja ove godine.
- Građani Rožaja iskazali su enormnu poršku ministru kapitalnih investicija Ervinu Ibrahimoviću. Ne znam zašto se onda ne obrate njemu. On je deo Vlade, naravno da mi ne skidamo odgovornost sa sebe, ali trči se za premijerom za svaki mogući problem u zemlji - kazao je Abazović.
Preporučujemo
PREVRNUO SE GLISER SA TRI OSOBE NA SKADARSKOM JEZERU: Hitne službe odmah reagovale
13. 12. 2025. u 18:35
RAMPA ZA PODGORICU: Francuska blokirala dva poglavlja u pregovorima Crne Gore sa EU
12. 12. 2025. u 18:50
POZNATO KO JE RANjEN U PUCNjAVI U HERCEG NOVOM: Hitno prevezen u bolnicu
12. 12. 2025. u 16:41
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)