MILO PREKRŠIO USTAV? Podneta inicijativa za utvrđivanje odgovornosti predsednika Crne Gore
PARLAMENTARNA većina podnela Skupštini Crne Gore predlog za pokretanje postupka za utvrđivanje odgovornosti predsednika države.
Foto: V. K.
Svi poslanici stare-nove parlamentarne većine (njih 41), podnelo je danas Skupštini Crne Gore predlog za pokretanje postupka za utvrđivanje da li je predsjednik Crne Gore Milo Đukanović povredio Ustav.To je objavljeno na sajtu parlamenta
Podsećamo, Demokratski front je tu inicijativu bio podneo 23. septembra, ali im je predsednica parlamenta Danijela Đurović vratila na doradu, jer je, kako je navela, u njoj bio objedinjen predlog za dva postupka -o povredi Ustava i razrešenju.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
MRAČAN PLAN ĐUKANOVIĆA: Zašto je Milo izazvao političku krizu u Crnoj Gori?
12. 11. 2022. u 15:39
MILO SE HVATA ZA SLAMKU SPASA: Đukanović se hitno obratio Venecijanskoj komisiji
09. 11. 2022. u 22:40
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)