GRAĐANI ZETE BLOKIRALI PUT: Pobuna zbog najavljenog izglasavanja zakonskih akata po DPS-ovom modelu
NEKOLIKO stotina građana Zete blokiralo je kružni tok ka aerodromu zbog najavljenog izglasavanja zakonskih akata kojima se omogućava formiranje samostalne opštine Zeta po DPS-ovom modelu.

Foto: V. K.
Okupljeni tvrde da se neće razići i da će protesti biti masovniji.
Ogorčeni Zećani su pozvali poslanike da održe reč jer su im obećali da će ispuniti njihove zahteve kroz amandmane.
– Već smo ranije imali sastanke i saopštili zahteve. Nadamo se da će naši oni biti uvaženi. Apelujemo da ih poslanici, kroz amandmane, usvoje – kazao je predstavnik okupljenih građana Bojan Popović.
Demonstranti su pozvali sve poslanike da im se pridruže na blokadi, nakon što završe skupštinsko zasedanje.

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)