"POBIO SAM TVOJU I MOJU FAMILIJU": Novi detalji krvavog pira Vuka Borilovića na Cetinju
KRVAVI masakr koji se juče dogodio na Cetinju je zločin kakav se dugo nije desio na ovim prostorima.
Foto: Društvene mreže
"Pobio sam i tvoju i moju familiju."
Ovako je pomahnitali Cetinjanin Vuk Borilović (34) saopštio svom podstanaru vest da je počeo masakr na Cetinju ubivši 10 ljudi pre nego ga je likvidirao sugrađanin N. K.
Detalji koji su prethodili krvavom piru do tada mirnog čoveka nisu poznati, ali zna se da je Borilović oko 15.30 sati uleteo u stan podstanara Martinovića u kome su bili medicinska sestra Nataša Pejović Martinović sa svoja dva sina od 11 i osam godina.
Postoje indicije da su deca pokušala da se sakriju iza vrata u sobi, ali, nije vredelo...
Kada je ubio dečake Vuk je pucao i u njihovu majku, a onda je pozvao glavu porodice Miloša i kazao mu: "Pobio sam i tvoju i moju familiju".
Potom je krenuo niz naselje Medovina, ubijajući i pucajući koga god je primetio...
Preporučujemo
POZVAO PODSTANARA I REKAO JEZIVU REČENICU: Rođaka otkrila detalje masakra na Cetinju
12. 08. 2022. u 20:13
NOVI DETALjI O MASOVNOM UBICI SA CETINjA: Otac troje dece počinio nezapamćen zločin
12. 08. 2022. u 19:45
KRVAVI PIR TRAJAO SAT VREMENA! Isplivali novi detalji tragedije na Cetinju
12. 08. 2022. u 22:46
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)