OPASNOST NA PLAŽI KOD BUDVE: Primećen sitan odron
IZ Javnog preduzeća za upravljanje morskim dobrom (JPMD) upozorili su kupače da prirodna stena kod plaže Mogren u Budvi predstavlja opasnost budući da su primećeni sitni odroni.

Fot Morsko dobro
Iz Morskog dobra apeluju na građane i turiste da se kupaju na kupalištima koja su organizovana u skladu sa Pravilnikom.
- Mole se kupači da zaobilaze taj deo obale. Naglašavamo da se radi o lokalitetu takozvano Plava laguna, koja se nalazi van granica uređenog i opremljenog kupališta. Tako da ovom prilikom apelujemo na sve građane da se ponašaju odgovorno - navedeno je Facebook stranici JP Morsko dobro.
- Javno preduzeće “Morsko dobro” apeluje na sve posetioce da za odmor i rekreaciju biraju uređena i izgrađena kupališta na kojima se poštuju bezbednosni uslovi u skladu sa Pravilnikom o bližim uslovima u pogledu uređenosti, opremljenosti, vrstama i korišćenja kupališta na moru. Uslovi za bezbjednost na uređenom kupalištu podrazumevaju organizaciju spasilačke službe i obelažavanje vodene strane kupališta - poručuju iz JP Morsko dobro.
BONUS VIDEO:
PROBUDIO SE VULKAN NA ISLANDU: Snimak erupcije Fagradalsfjala

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)