ONI SU PRETILI SRPSKOJ DECI: Objavljen snimak ekstremista sa Cetinja (VIDEO)
DRUŠTVENIM mrežama širi se video-snimak kako ekstremisti prete srpskoj deci koja su pevala na Cetinju.

Foto: Printskrin Fejsbuk/Crmničke mudrosti
Na video snimku se vidi kako za sada nepoznata osoba govori deci da ne smeju da pevaju „Veseli se srpski rode“ na Cetinju, te da ako im se baš ta pesma peva moraju ići u Srbiju da je pevaju.
Deca su na pretnje odgovorila pesmom "Hristos voskrese" i uputila se ka manastiru.
Podsećamo, nakon što je snimak dece kako igraju i pevaju osvanuo na društvenim mrežama uslijedila je salva komentara uvredljivog sadržaja i govora mržnje, a jedan od njih je čak saopštio da bi pucao u njih da je bio na Cetinju.
BONUS VIDEO: POLICAJAC ODLOŽIO ORUŽJE PA SE PREKRSTIO - Uz Božiju pomoć organi reda sačuvali manastir

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (2)