DECEMBARSKO KUPANJE U MORU: Deca se brčaju na Maloj plaži u Ulcinju (FOTO)
DOK na severu Crne Gore, na Žabljaku, ima oko 70 centimetara snega, nekoliko dece u Ulcinju danas se kupalo i brčkalo na Maloj plaži.
Foto: Printskrin RTCG
Na pragu zime nekoliko mališana odlučilo je da se zabavi na Maloj ulcinjskoj plaži, na samo desetak stepeni i uz povetarac, prenosi RTCG.
Pogledajte fotografije u video - galeriji ispod teksta:
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
POTRAGA ZA RIBAROM IZ ULCINjA: Otisnuo se u more, porodica izgubila kontakt sa njim
18. 12. 2021. u 18:08
ISPRAVKA: Nikšićani pred sudom zbog kršenja mera a ne zbog srpske Nove godine
18. 12. 2021. u 07:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)