DA LI JE GLAVNI GREH ZA PODGORICU TO ŠTO PIŠEM NA SRPSKOM: Milan Knežević, političar i književnik, u razgovoru za nedeljno izdanje "Novosti"
JEDAN od lidera Demokrastkog fronta Milan Knežević za "Novosti":
Foto: "Novosti"
* Da li me opterećeuje to što u Crnoj Gori nisam priznat kao pesnik i pisac
* Kako sam se u romanu "Obala Nesanice" pozabavio fenomenom diktature
* Koliko sam korisne građe i autentičnih likova našao upravo na Balkanu
Kompletan tekst pročitajte u štampanom izdanju „Večernjih novosti“ u nedelju 31. oktobra
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
SRPKINjA KOJA JE OČARALA MUSOLINIJA Odbila italijansko državljanstvo: "Na dnu moje duše - Srpstvo"
TOKOM izložbe u Rimu 1935. godine, gde je Milena Pavlović izlagala sa italijanskim umetnicima, Musolini je prepoznao njeno prezime i zastao da je upozna.
05. 11. 2025. u 08:43
Komentari (0)