IZBEGLICE IZ AVGANISTANA STIŽU U CRNU GORU?! Medojević se odmah oglasio - Neverovatno je neznanje i nesposobnost ove Vlade
VLADA može da primi samo one Avganistance koji su radili za Vojsku Crne Gore u toj zemlji, svi ostali su nepoželjni, poručio je lider Pokreta za promene Nebojša Medojević.
Foto: TV Pink printskrin
- Ovo može samo u slučaju da su u Avganistanu postojali ljudi, koji su radili za CG armiju u toj državi. Koliko ja znam, takvi Avganistanci ne postoje i država Crna Gora nema nikakve međunarodne obaveze prema njima. Neverovatno je neznanje i nesposobnost ove Vlade. Posebno u sektoru bezbednosti i odbrane. Vreme je da taj važni posao preuzmu neki ozbiljni igrači - naveo je on.
Podsetimo, danas je iz Vlade Crne Gore saopšteno da će formirati Radnu grupu koja će odlučivati o prijemu avganistanskih izbeglica.
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"ONI SU TVOJE ŽRTVE!" Papa javno prozvao Trampa zbog situacija u "srpskom" gradu
PAPA Lav pozvao je na "duboko razmišljanje" o načinu na koji se migranti tretiraju u Sjedinjenim Državama, rekavši da su mnogi ljudi "duboko pogođeni" politikom masovnih deportacija.
06. 11. 2025. u 12:50
Komentari (0)