VELIBOR DŽOMIĆ NAPUŠTA CRNU GORU: Gojko Perović stiže sa Cetinja u Podgoricu
31. 07. 2021. u 17:02
VELIKI broj vernika prisustvovao je liturgiji u crkvi Svetog Đorđa u Podgorici koju je služio izabrani mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije sa sveštenstvom.
Povezane vesti
NOVI UDAR NA SPC U CRNOJ GORI: Milo traži „obnovu” lažne crkve, Beograd pita zašto Podgorica ćuti
BIVŠI predsednik Crne Gore Milo Đukanović ponovo je, u svom prepoznatljivom maniru huškačke i poražene politike, pokrenuo novi talas provokacija usmerenih direktno protiv Srpske pravoslavne crkve (SPC) i Republike Srbije.
18. 05. 2026. u 18:22
Najnovije iz rubrike
OŠTRA PORUKA IZ PODGORICE Mandić: Zabrane ulaska su korak unazad
PREDSEDNIK Skupštine Crne Gore Andrija Mandić saopštio je da smatra neprihvatljivim eventualno uvođenje zabrana ulaska u Crnu Goru novinarima, političarima, sportistima i intelektualcima, navodeći da bi takvi potezi predstavljali korak unazad.
27. 06. 2026. u 08:39
ŽESTOKA PORUKA KNEŽEVIĆA! "Beograd nije uzrok krize u CG – srpski jezik mora biti ustavna kategorija"
LIDER Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević izjavio je danas da njegova stranka neće podržati ustavne promene ukoliko ne bude predviđeno da srpski jezik postane službeni i ravnopravan sa crnogorskim.
26. 06. 2026. u 18:21
NOVI UDAR NA SRBE! Gradonačelniku Nikšića zabranjen ulazak na KiM
PREDEDNIKU Opštine Nikšić Marku Kovačeviću zabranjen je ulazak na Kosovo i Metohiju, saopštila je njegova partija Nova srpska demokratija.
26. 06. 2026. u 17:27
ZMIJA MEĐU DEČIJIM IGRAČKAMA: Drama na crnogorskom letovalištu (FOTO)
NA Instagramu je objavljen video na kojem se vidi zmija na plaži u Bečićima i to među igračkama deteta.
26. 06. 2026. u 08:37
"SADA JE TRENUTAK": Knežević traži od srpskih ministara smenu Krivokapića (FOTO)
MILAN Knežević, poslanik i lider Demokratske narodne partije oglasio se novom objavom na Instagramu.
25. 06. 2026. u 13:37
Nebo
31.07.2021. 20:56
Pametno . Rezak narod ,Teski i pokvareni ljudi.
Srbin s Kosova
01.08.2021. 12:47
Не остаде ништа ни од "партикуларне цркве", а ни од "Темељног уговора" - али си регистровао "Правуславну Митрополију" и "Православну епархију". Па пошто је регисторована и ЦПЦ, "Митрополоја" и "Епархија" можда одбегну у њено крило. Амфилохије, Мило, Џомић, Лепосавић (лепо име, са најзначајнијом асоцијацијом за српски народ). И тај Лепосавић није ни свестан да је на тачно 800 годишњицу постојања Српске цркве, исту "регистровао", као партикуларне цркве "Православна Митрополија" и "Православна Епархија". Џабе. Ова банда је направила велику штету, али Монтенегрини ће морати да науче да живе у српској земљи где на сваком кораку наилазе на храмове Српске цркве. У здравље Џомићу, затражи екскомуникацију, лично. Буди бар човјек.