PUTNIKE MALTRETIRALI SATIMA U TIVTU: Er Montenegro otkazao letove, ljude sa decom satima držali u maloj prostoriji!
18. 07. 2021. u 23:14
STOTINE ljudi večeras je satima maltretirano na aerodromu u Tivtu, a većina od njih su bili putnici kompanije Er Montenegro.
Povezane vesti
VAŽNO ZA SVE KOJI IDU NA LETOVANJE U CRNU GORU: Stigli rezultati - Evo da li je more bezbedno za kupanje
REZULTATI analize kvaliteta morske vode za 110 lokacija, koju je Institut za biologiju mora Crne Gore sproveo u periodu od 6. do 9. jula ove godine, pokazali su da je na 71,8 odsto lokacija morska voda bila odličnog kvaliteta.
15. 07. 2021. u 18:47
KAZNE SKUPLJE OD LETOVANJA: Koliko košta nepoštovanje propisa do letovališta?
KO IDE kolima na more gleda da izbegne gužve, ali i saobraćajne kazne zbog kojih često vozačima može i odmor da presedne.
14. 07. 2021. u 10:54
NOVA PRAVILA ZA TURISTE U GRČKOJ: U zatvorene restorane i kafiće mogu samo vakcinisani ili sa negativnim testom
POSETIOCI zatvorenih restorana, barova i kafića u Grčkoj će morati da dokažu da su vakcinisani protiv KOVID-19 ili da su u poslednja tri dana imali negativan test, saopštila je vlada Grčke.
13. 07. 2021. u 15:51
GRČKA UVODI NOVE MERE: Premijer Micotakis objavio - Odluka stupa na snagu u petak, ovo su uslovi da se uđe u restoran
ZBOG povećanja broja zaraženih, a i povećanog broja turista koji tokom leta boravi u Grčkoj, vlasti ove zemlje, prinuđene su da, zbog slabe vakcinacije građana, uvedu nove mere zbog sprečavanja širenja korona virusa.
12. 07. 2021. u 20:22
Najnovije iz rubrike
DAN KADA SU TUĐE ZASTAVE POBEDILE BRAĆU: Referendum u Crnoj Gori iz prespektive tada osmogodišnjeg Miloša Rmuša iz NVU Baštinik
IMA nekih slika koje se, iako nastale u osmoj godini života, ne brišu vremenom, već se one samo jače i dublje urezuju, kao ornamenti na mramornom kamenu stare nemanjićke zadužbine. Te 2006. godine, ja nisam razumeo tu visoku politiku, niti procente ''sive zone'', a još manje razumeo te geopolitičke igre velikih sila. Ali sam zato dobro razumeo suzu.
20. 05. 2026. u 07:00
DVESTA EVRA ZA POGLED NA RIKIJA: Podgorički stanodavci i ugostitelji unapred trljaju ruke uoči proslave nezavisnosti Crne Gore
NAJMANjE Dvesta evra će zaljubljenici Riki Martina, mega muzičke zvezde i gej ikone morati da izdvoje kako bi popularnog Portorikanaca mogli videti „golim okom“, uveče 21.maja na Trgu nezavisnosti u Podgorici.
20. 05. 2026. u 06:45
CRNA GORA ZABRANJUJE SVE SRPSKO? Danas Baja Mali Knindža, sutra zastava
NAKON što je Uprava policije u Crnoj Gori zabranila nastup Baje Malog Knindže nižu se odlučne reakcije.
18. 05. 2026. u 21:17
Pukle čeline: Šta se to dešava na Durmitoru? (foto)
JEDAN od najdragocenijih trenutaka na Durmitoru.
18. 05. 2026. u 19:37
CRNOGORSKE USTAŠE ZABRANILE KONCERT BAJE MALOG KNINDŽE: Najgori antisrpski akt
Uprava policije (UP) zabranila je koncert Mirka Pajčina poznatijeg kao Baja Mali Knindža, za koji je organizator tražio odobrenje za okupljanje 21. maja u Pljevljima, saznaju antisrpske "Vijesti" nezvanično iz UP.
18. 05. 2026. u 18:26
Komentari (7)