UPLOVIO "VIKING VENUS": U luku Kotor jutros stigao prvi kruzer posle 16 meseci pauze (FOTO)
17. 07. 2021. u 11:25
POSLE 16 mesci pauze zbog epidemije koronavirusa jutros je u kotorsku luku uplovio prvi kruzer “Viking Venus".
Povezane vesti
VODIČ KROZ CENE LETOVANJA: Šta je jeftinije u Crnoj Gori, a šta u Albaniji?
POPUŠTENE mere usled pandemije korona virusa ovog leta su otvorile put ka planiranju odmora. Građani su željno iščekivali putovanje u omiljenim letovalištima, a za odmor treba pripremiti deblji novčanik.
15. 07. 2021. u 18:18
KO SU GOLE UKRAJINKE KOJE SU UZBUNILE CRNU GORU: Zovu se "G*zni odred", haos pravile i u Dubaiju
TRI devojke iz Ukrajine kažnjene prošle nedelje zbog golotinje na Jadanskoj magistrali pripadaju takozvanom "Guznom odredu" (Butt squad).
15. 07. 2021. u 16:56
SREĆAN EPILOG DRAME NA DURMITORU: Pronađene dve državljanke Crne Gore i troje dece
JOŠ jedna drama ma Durmitoru imala je srećan epilog.
14. 07. 2021. u 22:36
Najnovije iz rubrike
OBJAVLJENO: Koliko zarađuju Crnogorci? A tek koliko tamošnji prosvetari
KAKVA je ekonomska situacija u komšiluku.
01. 04. 2026. u 19:35
ODAVANJE TAJNI, STVARANJE KRIMINALNE ORGANIZACIJE: SDT Crne Gore podiglo optužnicu protiv četvoro funkcionera - ''odrađivali'' posao za DPS
SPECIJALNO državno tužilaštvo Crne Gore podiglo je optužnicu protiv biznismena Aleksandra-Aca Mijajlovića, bivšeg šefa kontraobaveštajne službe Agencije za nacionalnu bezbednost i funkcionera Uprave policije Draga Spičanovića, nekadašnjeg načelnika podgoričke policije Milovana Pavićevića, policajca Vladana Lazovića, više državne tužiteljke Andrijane Nastić i nekadašnjeg ministra odbrane i poslanika DPS-a Predraga Bošković.
01. 04. 2026. u 17:52
POČEO 31. HAPS: Od Bore Stankovića i „Kosovskog zaveta“ do predstave iz Italije
Predstava „I svaki put kao da je prvi“, u koprodukciji Kruševačkog pozorišta i Art Teme, izvedena je u Herceg Novom kao uvertira u 31. izdanje Hercegnovskih aprilskih pozorišnih svečanosti – HAPS koji će ove godine prvi put trajati sve do kraja meseca.
01. 04. 2026. u 16:14
NA OPŠTINI ŽABLJAK HTELI DA ISTAKNU SRPSKU TROBOJKU: DPS podneo krivičnu prijavu
OPŠTINSKI odbor DPS Žabljak podneo je krivičnu prijavu protiv predsednika Skupštine opštine Žabljak Ivana Popovića, i više odbornika vlasti, zbog, kako navode, protivzakonitog isticanja srpske trobojke na Žabljaku.
01. 04. 2026. u 15:17
UBIJENA NOVINARKA ''SKENIRALA'' MILA? Zahuktava se afera oko gradnje vetroparka Možura (FOTO)
AFERA izgradnje vetroelektrane ''Možura'', koja je puštena u rad 2019 godine, nakon odjeka koji je izazvala prva sednica skupštinskog Anketnog odbora za prikupljanje informacija i činjenica o postupanju državnih organa i drugih subjekata u slučaju dodele koncesije za njenu gradnju, danas je dobila nove razmere.
31. 03. 2026. u 21:42
Komentari (0)