OGLASIO SE DEMOKRATSKI FRONT: Antisrpske rezolucije ujedinile Đukanovića, Krivokapića, Bečića, Kurtija, Tačija i Haradinaja
REZOLUCIJA o Srebrenici koju su usvojili albanski esktremisti iz lažne države Kosovo svedoči o tome da se radi o smišljenoj akciji u regionu i napadu na Srbiju i srpski narod, koji se koordinira iz dobro poznatih krugova, navodi se u saopštenju Demokratskog fronta.
Foto: V.K.
Saopštenje Demokratskog fronta prenosimo u celosti:
"Nakon što su Milo Đukanović, Aleksa Bečić i Zdravko Krivokapić u skupštini Crne Gore usvojili jednu sličnu antisrpsku rezoluciju, nije se dugo čekalo da to urade i njihovi partneri, Kurti i ostali, sa kojima predsednik CG, predsednik Vlade i predsednik Skupštine gaje izuzetno prisne odnose. Da bruka bude veća, takva rezolucija je prvo usvojena u Crnoj Gori, u kojoj je svaki treći građanin srpske nacionalnosti, a centri moći su baš to i želeli - da i oni za koje su glasali Srbi, poput Krivokapića i Bečića, prvi udare na Srbiju i srpski narod. Trebalo je napraviti takvu situaciju da antisrpska politika u regionu otpočne upravo od takvih osoba.
Upozoravali smo u startu da se radi o akciji koja treba da iznova satanizuje srpski narod, Srbiju i RS, da se Srbima udara žig genocidnog naroda, ali nas nisu slušali ovi koji su glasali sramnu rezoluciju u CG, a sada su spali na to da budu društvo esktremista iz južne srpske pokrajine.
U čemu se nakon svega razlikuju Đukanović, Krivokapić, Bečić, Kurti, Tači, Haradinaj... Neke posebne razlike nema, a sve ih snažno spaja mržnja prema Srbiji, Republici Srpskoj i srpskom narodu.
Ostaje sramota da je Crna Gora potrčala da ovu bruku napravi čak i pre albanskih esktremista. I pitamo se da li je moguće da se u Crnoj Gori pojavio neko ko je ovako bacio pod noge istoriju i tradiciju, Vučji Do, Fundinu, Bregalnicu, Skadar, Mojkovac, i ovako izdao svoje slavne pretke i svrstao se uz političare koji su nastali iz narko bandi i terorističkih organizacija, koji su vršili najmonstruoznije zločine nad Srbima devedesetih godina prošlog vijeka.
Sigurni smo da se ova bolest usvajanja lažnih rezolucija nastavlja, što svakako neće obeshrabriti nijednog Srbina, od Kosovske Mitrovice do Subotice, od Podgorice do Banja Luke. Ovakvi momenti su samo šansa da budemo što jedinstveniji, jer samo složno i zajednički možemo pružiti otpor protivnicima i njihovim nalogodavcima" zaključuje se u saopštenju DF-a.
Preporučujemo
NOVI SKANDAL U REŽIJI PODGORICE: I Milo Đukanović ide sa Dritanom u Srebrenicu!
07. 07. 2021. u 18:36
ĐUKANOVIĆ OHRABRIO NASILjE: Protest zbog pomilovanja Tomaša Boškovića
07. 07. 2021. u 07:39
MILO ĐUKANOVIĆ UZ LAŽNU DRŽAVU: Crnogorski predsednik se založio za tzv. Kosovo
05. 07. 2021. u 17:24
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (2)