POLICIJA POKAZIVALA SLIKU UBIJENOG AMERIKANCA: Završena drama u Skadarliji (FOTO)
DANAS se u ulici Strahinjića Bana u Skadarliji odvila drama zbog kofera koji je policija pronašla na jednoj klupi.

Foto: D.B.
Na mesto gde je pronađen sumnjiv kofer došlo je više pripadnika policije, a kako je reporter "Novosti" javio, na terenu je bio i policijski pas.
Policija je pre pretresa sumnjivog kofera pomerila goste obližnjih kafića. Tokom pretresa nije pronađeno ništa sumnjivo, a reporter "Novosti" javlja da su u koferu pronađena i dokumenta.
Kako "Novosti" nezvanično saznaju, policija je građanima pokazivala sliku Amerikanca Gavina Glima koji je ubijen u noći između 3. i 4. maja na Zvezdari.
Nakon što u koferu nije pronađeno ništa sumnjivo policija je otišla.
Podsetimo, Gavin Glim je ubijen je u Beogradu u noći između 03. i 04. maja na Bulburderu na Zvezdari. On je na smrt pretučen.
Ubistvu je prethodilo slučajno poznanstvo i brutalna svađa, pod još neutvrđenim okolnostima.
Kako su "Novosti" već objavile motiv ubistva za sada je nepoznat, a troje osumnjičenih brzom akcijom policije našli su se iza rešetaka. Ubijeni Amerikanac je krajem prošle godine došao u Beograd, gde je živeo sa devojkom, našom državljankom.
Preporučujemo

OVO JE UBIJENI AMERIKANAC: Gavin Glim je u Beograd došao zbog devojke
04. 05. 2021. u 19:04

"NOVOSTI" SAZNAJU: I žena među uhapšenima za ubistvo Amerikanca u Beogradu!
04. 05. 2021. u 16:43

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

RUDAN UZBURKALA HRVATSKU SLIKAMA IZ WC-a: "Živimo li u istoj zemlji?" Objavom izazvala lavinu komentara
SPISATELjICA Vedrana Rudan (75) ponovno je podigla prašinu na društvenim mrežama. Ovoga puta, pažnju javnosti nije izazvao njen tekst, već fotografije koje je podelila.
20. 09. 2025. u 17:42
Komentari (0)