POVEĆANA SMRTNOST U BEOGRADU: Broj sahrana uvećan za skoro 50 odsto u odnosu na ovo doba prošle godine
IMAJUĆI u vidu trenutnu epidemijsku situaciju, broj sahrana u Beogradu je u odnosu na isti period prošle godine, odnosno prve tri sedmice marta, uvećan za gotovo 50 odsto!
Na Novom groblju obnovu zahteva 113 obeležja / Foto M. Anđela
Kako kažu u JKP "Pogrebene usluge", u prestonici je u proseku, u regularnim uslovima, godišnje neophodno od 4.000 do 5.000 novih grobnih mesta koje ovo preduzeće uspeva da obezbedi. Čak i u trenutnoj teškoj situaciji povećane smrtnosti, to zasada nije problem. Pored ovoga, nedavno usvojenom dopunom Odluke o uređivanju i održavanju groblja i sahranjivanju, u nadležnost JKP "Pogrebne usluge" su uključena još četiri nova groblja koje će se graditi u narednom periodu. Reč je o Bežaniji 2, Lešće 2, groblju u Batajnici i groblju u Kaluđerici.
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)