NAORUŽAJTE SE STRPLJENJEM! Kralja Milana i dalje zatvorena za saobraćaj - Velike gužve u centru grada (FOTO)
ZBOG radova u Ulici kralja Milana, gde je juče ujutru pukla vodovodna cev, stvaraju se velike gužve u centralnim gradskim ulicama.

Foto: Ž. Knežević
Svi koji jutros moraju u centar neka se naoružaju strpljenjem.
Ulica kralja Milana i dalje je zatvorena za saobraćaj od Slavije do Terazija, zbog čega su se stvorile gužve u okolnim ulicama.
Velika je gužva u Kneza Miloša, Nemanjinoj, Resavskoj, Bulevaru kralja Aleksandra... Gužve ima i u ostalim delovima prestonice, pa su tako primetne kolone vozila na Brankovom, mostu Gazela, na Autokomandi, kao i na Beogradskom sajmu.
Preporučujemo

I DALjE NEPROHODNA ULICA KRALjA MILANA: Radovi na popunjavanju kratera još traju (VIDEO)
23. 02. 2021. u 21:05

SVI POTROŠAČI DOBILI VODU: Saniran kvar na vodovodnoj mreži u Ulici kralja Milana
23. 02. 2021. u 15:11

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

HAOS U HRVATSKOJ: Zagreb u blokadi, zatvaraju se 3 glavna mosta, a saobraćaj se obustavlja zbog koncerta Tompsona
VEĆ JE počelo fazno obustavljanje saobraćaja u oblasti oko Hipodroma - 11 dana pre koncerta.
24. 06. 2025. u 12:24
Komentari (0)