BLOKADA ZBOG RUŠENJA DIVLJE GRADNJE: Ulica Jelene Ćetković zatvorena 20-tak dana

Ш. М.

08. 10. 2020. u 13:40

ZBOG početka rušenja bespravno izvedenih radova na objektu u Ulici Jelene Ćetković 3, ova saobraćajnica biće zatvorena za saobraćaj u narednom periodu.

БЛОКАДА ЗБОГ РУШЕЊА ДИВЉЕ ГРАДЊЕ: Улица Јелене Ћетковић затворена 20-так дана

Foto Z. Jovanović

Kako su nam rekli radnici "Beograd puta" koji rade na uklanjanju nadogradnje, veći deo posla biće rađen ručno, pa će tako i ulica biti zatvorena dok se on ne završi.

Kamion koji pomaže radnicima zatvorio je kompletnu ulicu, koja je inače jednosmerna, tako da će vozači morati da idu alternativnim pravcima.

Pošto je rušenje tek počelo, očekuje se da, uz lošije vremenske uslove koji ne idu na ruku neimarima, potraju više od dvadesetak dana.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

KRAJ: Z1 ukida emitovanje ustaške emisije Bujica