OD SUTRA RADI I "LOLA": Posle pauze počinju sa radom studentski restorani
02. 09. 2020. u 15:00
BEOGRADSKIM akademcima će, od sutra, vrata otvoriti studentski restorani - "Košutnjak", "Kralj Aleksandar Prvi", "Rifat Burdžević" i "Patris Lumumba".
Povezane vesti

ONI IZ DOMOVA SU NAJMANJI PROBLEM: Studenti sa lakšom kliničkom slikom idu u Arenu, rezultate čekaju u "Loli"
MINISTAR prosvete Srbije Mladen Šarčević izjavio je danas da će studenti sa lakšom kliničkom slikom kovida 19 biti smešteni u Areni, dok će se rezultati čekati u domu "Kralj Aleksandar", poznatom i kao "Lola".
11. 08. 2020. u 19:38
Najnovije iz rubrike

RADOVI DO 16. AVGUSTA: Zatvoren deo Ulice Vojvode Putnika u Pančevu
U Pančevu je počela rekonstrukcija kolovoza na delu Trga Slobode, odnosno Ulice vojvode Radomira Putnika koja će trajati do 16. avgusta.
06. 08. 2025. u 16:11

"PAPRENI" STANOVI U BLIZINI FAKULTETA: Posle upisa, brucoši krenuli u potragu za smeštajem
DOBIJANjE indeksa nekog od fakulteta Univerziteta u Beogradu, za brucoše iz unutrašnjosti samo je prvi korak ka studijama. Oni koji nisu uspeli da se upišu na budžet, ni da dobiju mesto u studentskom domu, krenuli su u potragu za stanom koji će iznajmiti. Najtraženiji su oni u blizini fakulteta, pa je lokacija ta koja i dalje diktira cenu. Tako se kirija u zonama blizu visokoškolskih ustanova kreće od 300 do 650 evra.
06. 08. 2025. u 11:53

AUTOBUS POSTAVLJEN U POŽEŠKOJ: Akcije Instituta za transfuziju krvi
INSTITUT za transfuziju krvi pozvao je humane sugrađane da i tokom ove nedelje učestvjuju u mnogobrojnim akcijama i daju krv.
06. 08. 2025. u 11:17

BEZ VODE BARAJEVO I ZVEZDARA: Suve slavine u dve beogradske opštine
ZBOG planiranih radova na vodovodnoj mreži sutra, 7. avusta, potrošači u delovima Zvezdare i Barajeva će ostati bez vode, saošštili su iz JKP "Beogradski vodovod i kanalzacija".
06. 08. 2025. u 11:15

IZ BUDŽETA OBEZBEĐENO 6 MILIONA DINARA: Opština Obrenovac uz preduzetnike
SREDSTVA za dodelu bespovrtnih sredstava namenjenih razvoju preduzetništva u iznosu od 6.000.000 dinara predložila je Gradska opština Obrenovac u rebalansu budžeta.
06. 08. 2025. u 11:13
Komentari (0)