DOBRA VEST ZA PUTNIKE: BG voz ponovo saobraća na ovim relacijama
POLASCI BG voza na relacijama Lazarevac - Ovča i Lazarevac - Zemun ponovo će biti uvedeni od 18. februara, saopšteno je iz Opštine Barajevo.
Foto Promo
Kako je navedeno, na inicijativu građana i učenika, rukovodstva gradskih opština Barajevo i Lazarevac održala su u Sekretarijatu za javni prevoz dva sastanka zbog ukidanja pojedinih polazaka BG:voza, nakon čega je postignut dogovor da se ti polasci ponovo uvedu.
Polasci vozova iz sistema BG:voz na linijama Zemun - (Barajevo) Lazarevac - Zemun i Ovča - (Barajevo) Lazarevac - Ovča bili su obustavljeni od 8. januara.
Od 18. februara ponovo će saobraćati sledeći polasci - iz Lazarevca za Ovču u 5.40 i 11.40 časova, iz Lazarevca za Zemun u 13.58 i 18.52 časova, iz Ovče za Lazarevac u 7.48 i 11.50 časova i iz Zemuna za Lazarevac u 16.16 časova.
Preporučujemo
KO KRIJE UZROKE POMORA? Dva meseca posle uginuća ptica i riba u Krnjači, razlog nepoznat
27. 03. 2026. u 15:03
ČIŠĆENjE KANALIZACIJE U OBRENOVCU: Radovi u centru grada, kod škole i kod Kolubare
27. 03. 2026. u 10:30
U ČETIRI RATE OD JUNA DO SEPTEMBRA: Učenicima u Beogradu 20.000 dinara pomoći
27. 03. 2026. u 08:56
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)