BESPLATNA PREDSTAVA U "ŠUMICAMA": Zabava za mališane na voždovačkoj letnjoj sceni
NA LETNjOJ sceni UBC "Šumice" sutra, 9. avgusta, biće organizovana besplatna predstava "Mali gusar i blago sirene" za mališane od 19.30.
Foto: Opština Voždovac
Glavni lik predstave je gusar Luka, koji sanja o pustolovinama i istraživanju morskih dubina. Jednog dana dok plovi otkriva tajanstvenu mapu koja vodi ka blagu skrivenom na dnu mora, koje prema legendi čuva magična sirena. Luka, odlučan u nameri da pronađe sirenu i blago, kreće u avanturu. Na tom putu punom prepreka i izazova saznaje da blago sirene nisu ni zlatnici ni dukati, već nešto mnogo vrednije.
Preporučujemo
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)