PONOVO PUŠTEN SAOBRAĆAJ U NOVOM REŽIMU SA NOVOBEOGRADSKE STRANE STAROG SAVSKOG MOSTA: Omogućeno vozilima da se kreću u ovim pravcima
ZA VREME pripremnih radova na prilagođavanju tramvajskih baštica kretanju vozila, GSP „Beograd“ je uklonio sve stubove kontaktne mreže i celokupnu kontaktnu mrežu, u skladu sa čim više ne postoje tehnički uslovi da se odvija tramvajski saobraćaj i takva situacija će trajati do izgradnje novog mosta i uspostavljanja nove kontaktne mreže.

Foto Shutterstock
JKP „Beograd put“ je potpuno prilagodio tramvajske baštice vozilima i izvršio je potrebna asfaltiranja kako bi se saobraćaj odvijao bezbedno i postavio adekvatnu saobraćajnu signalizaciju, koja vozače jasno upućuje na novi režim saobraćaja.
Zbog pomenutih radova od 24. novembra vozilima je omogućeno da se kreću iz Ul. Milentija Popovića preko postojeće tramvajske baštice, ka ul. Sajmište, Brankovom mostu i kružnom toku kod Brankovog mosta i ka Ul. Zarije Vujošević.
Podsećamo sugrađane da kao i pre zatvaranja, od sada mogu da koriste sledeće smerove:
Ukoliko dolaze iz ul. Sajmište mogu da idu pravo u Ul. Zarije Vujošević, ili desno u ul. Zemunski put, iz koje imaju mogućnost da skrenu levo ka mostu Gazela, ili da nastave pravo ka Bulevaru Mihaila Pupina.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Vozila koja dolaze iz smera Ul. Vladimira Popovića, skreću desno u tramvajske baštice i mogu dalje levo da se kreću ka Brankovom mostu i kružnom toku kod Brankovog mosta, ili desno ka Ul. Zarije Vujošević.

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)